فروش پودر زالوی طبی و خراطین اصل درجه یک

فروش پودر زالوی طبی و خراطین اصل درجه یک

موارد استفاده پودر زالوی طبی و خراطین

علاوه بر طب سنتی که از پودر زالو و خراطین برای تهیه روغن که به منظور افزایش سایز استفاده می کند، پزشکی نوین نیز از این محصولات استفاده می نماید. استفاده از پودر زالو یا کنسانتره زالو در پزشکی نوین به منظور داروهایی نظیر پودرهای بدنسازی، برخی لوازم آرایشی و چندین نوع دارو می باشد. پس می توان گفت پودر زالو هم در گذشته هم اکنون در طبابت و پزشکی مورد مصرف دارد.

قیمت خرید و فروش پودر زالو طبی

برای تهیه پودر زالو طبی زحمات زیادی کشیده می شود. دلیل اصلی قیمت بالای پودر زالوی طبی یا خراطین خشک شده هم همین امر است. این پودر در وزن های بالاتر قیمت فروش پایینتری دارد و می توان تخفیف خوبی برای خرید بالای ۵ کیو در نظر گرفت. البته نسبت به سایت های دیگر می توانید قیمت خرید و فروش روغن یا پودر زالو پلاس را مقایسه نمایید.

سایت تخصصی زالو پلاس

سایت تخصصی زالو پلاس علاوه بر خرید یا فروش زالوی طبی و محصولات زالوی طبی و خراطین قصد دارد محصولات دیگری که به طب سنتی مربوط باشند را به فروشگاه خود اضافه نماید. این سایت با تجربه چندین ساله در امور زالوی طبی در ابتدا قصد عرضه محصولات خود در زمینه زالو را دارا می باشد اما به زودی تنوع محصولات خود را گسترش خواهد داد. شما عزیزان می توانید به منظور دسترسی به اقلام فروشگاهی ما با نماینده زالو پلاس در ارتباط باشید.

 


از طریق شماره تماس زیر می توانید با ما در ارتباط باشید.
عرضه کننده : کریمی
شماره موبایل: ۰۹۱۳۱۰۸۹۰۲۰
پست الکترونیکی: [email protected]

 

مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *