فروش کرم خاکی خشک روغنگیری

فروش کرم خاکی خشک روغنگیری

فروش کرم خاکی خشک

برای افزایش سایز در طب سنتی از روغن خراطین و زالوی طبی استفاده می شود ولی بسیاری افراد از فروش کرم خاکی خشک به عنوان محصولی برای روغنگیری استفاده می کنند. البته نه اینکه کرم خشک خاکی امکان تولید روغن را نداشته باشد ولی کیفیتی که روغن بدست آمده از کرم خراطین بدست خواهد آمد بسیار بالاتر است. پس زیاد توجه به بحث فروش کرم خاکی خشک شده به عنوان محصول درجه یک برای روغنگیری نکنید! کرم خشک خراطین بیشتر از کشورهایی نظیر پاکستان و هند به ایران وارد می شوند که قیمتهای مشخصی نیز دارند و البته از نظر ظاهری با کرمهای زالو و خراطین متفاوت هستند.

مراکز فروش کرم خاکی خشک

برای فروش کرم خاکی خشک مراکزی وجود دارد که بیشتر به منظور عرضه این محصول برای خوراک دام و طیور مورد استفاده قرار می گیرد. این مراکز قابلیت استعلام قیمت و خرید و فروش عمده محصول را دارند که می توان از طریق فروشگاه های آنها استعلام قیمت نمود. اما اگر قصد خرید روغن خراطین یا زالو طبی یا خرید خراطین و زالوی خشک شده را دارید می توانید از طریق این مرکز تخصصی اقدام نمایید. مرکز تخصصی زالو پلاس علاوه بر عرضه بهترین نوع زالوی طبی ایرانی در سایز و نژادهای مختلف توانسته است محصولات این جاندار را نیز با بالاترین کیفیت در بازار داخلی و خراجی عرضه نماید. قیمتی که در این مرکز می شود تفاوت ما را با سایرین مشخص خواهد کرد!فروش کرم خاکی خشک

بهترین نوع کرم خراطین خشک

میدانید که انواع مختلفی از کرم خراطین در بازار وجود دارد که تحت عناوین مختلف به فروش می رسند. اما از کجا می توان متوجه شد که بهترین نوع خراطین کدام است و چه کیفیت از آن ارائه می شود؟ چگ.نه می توان به بهترین نوع خراطین خشک شده که برای روغنگیری مورد استفاده قرار می گیرد دست پیدا کرد؟ در بین انواع کرم خراطین بهترین نوع آن پوست خالص است و به اصطلاح پرش شده نیست. به همین دلیل روغنی که از آن بدست می آید تمیزتر و با خلوص بالاتری خواهد بود. این محصول را می توان به بازارهای جهانی نیز عرضه کرد. در صورتی که با روش و متد ویژه طب سنتی ساخته شود تاثیری که در افزایش سایز خواهد داشت شگفت انگیز است.

کرم خاکی زنده

استفاده ای که از کرم خاکی زنده می شود کاملا متفاوت با خراطین خشک شده یا پودر زالو طبی دارد. کرم خاکی زنده با نژاد ایزینیا فتودا برای خوراک دام و صید ماهی بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد. این نوع کرم از نظر مواد پرتئینی غنی است که برای پروار کردن طیور یا شیلات بسیار مفید است. کرم خاکی زنده در ایرن چند سالی است که پرورش داده می شود که تقریبا در تمامی نقاط کشور هم امکان تولید این کرم در شرایط پرورشگاهی وجود دارد. ضریب تکثیر برای کرم ایزینا فتودا نسبت بسیار بالایی دارد که می شود روی سود پورش یا تکثیر آن حساب ویژه ای حتی به عنوان شغل آول باز کرد.

کود ورمی کمپوست

به منظور اینکه کرم نژاد ایزینیا بتواند رشد کرده و پرورار شود تا به جهت فروش به بازار عرضه گردد بایستی بستری را برای آن فراهم کرد. این جاندار به کرم زباله خوار معروف است یعنی اینکه بستر زندگی آن را بایستی از مواد ویژه ای مانند کودهای حیوانی به خصوص گوسفندی چند ساله فراهم نمود. تولید مثل کرم خاکی در حدود ۲ ماه به طول خواهد انجامید. امکان دارد بار تغذیه ای بستر کرمها در این مدت زمان رو به اتمام باشد و نیاز به شارژ خواهد داشت که می شود از طریق تزریق زباله های مفید برای کرمها آن را دوباره باردار کرد تا لاروهای متولد شده جثه بزرگتری داشته باشند. از کود باقی مانده این ضایعات می شود به عنوان بهترین کود در باغداری یا کشاورزی استفاده کرد.


از طریق شماره تماس زیر می توانید با ما در ارتباط باشید.
عرضه کننده : آقای کریمی
شماره موبایل: ۰۹۱۳۱۰۸۹۰۲۰
پست الکترونیکی: info@zaloplus.ir
مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *