قیمت خرید روغن زالوی طبی خراطین مخصوص آقایان

قیمت خرید روغن زالوی طبی خراطین مخصوص آقایان

خرید زالوی طبی
قیمت خرید روغن زالوی طبی و خراطین که مخصوص آقایان برای افزایش سایز آلت تناسلی می باشد در صورت خرید عمده شامل تخفیف می گردد.
بسیاری از افراد جامعه ایرانی نگران کوچک بودن آلت تناسلی خود هستند که می توان این مشکل را بدون هیچ گونه عوارض برطرف نمود. طب سنتی ایرانی با دستورات فوق العاده برای رفع مشکلات جسمی انسان توانسته راه کار خوبی پیدا کند. زالوی طبی در طب سمتی به منظور پاکسازی خون استفاده می شود که منشأ بسیاری از امراض را می توان با کمک آن از بین برد. اما نه تنها از زنده این جاندار می توان بهره گرفت، بلکه خشک شده زالوی طبی را نیز به منظور روغن گیری استفاده می کنند. خراطین یا کرم ایزیانا نیز همین خاصیت را با درصد پایینتر نسبت به زالو  دارد که طرز تهیه هر دو روغن به یک شکل می باشد.

تفاوت قیمت خرید روغن زالوی طبی و خراطین

روغن خراطین و زالوی طبی مخصوص آقایان با استفاده از پایه گیاهی متفاوت تولی می شود تا تأثیر آن افزایش یابد. این محصولات نه تنها برای آقایان بلکه برای بانوان هم کاربرد دارد و می تواند برای افزایش سایز اندام کوچک مانده زنانه مانند سینه، باسن، لب و گونه ها مورد استفاده قرار بگیرد. قیمت روغن زالوی طبی و خراطین نسبت به سایر روشها که اکثراً هزینه بر، مضر و دردناک هستند بسیار ناچیز است.

قیمت خرید روغن زالوی طبی زالو پلاس

قیمت خرید روغن زالوی طبی و خراطین نسبت به یکدیگر تفاوت دارد چرا که روغن زالوی طبی خواص بیشتری نسبت به خراطین دارد. همچنین مواد اولیه ای که برای ساخت روغن زالو استفاده می شود قیمت بالاتری دارد. اما پیشنهاد می شود در هنگام خرید بسته به نیاز خود روغن زالو سفارش دهید چرا که تأثیر بیشتری داشته همچنین می تواند ماندگاری بالاتری نیز داشته باشد.


از طریق شماره تماس زیر می توانید با ما در ارتباط باشید.
عرضه کننده : مهندس کریمی
شماره موبایل: ۰۹۱۳۱۰۸۹۰۲۰
پست الکترونیکی: [email protected]

مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *