قیمت خرید زالو طبی برای زالودرمانی

قیمت خرید زالو طبی برای زالودرمانی

قیمت خرید زالو

قیمت خرید زالو طبی

در ایران بهترین نمونه از زالوهای طبی وجود دارد و زیستگاه اصلی آن در شمال و شمال غرب کشور می باشد. نژاد این زالو از گونه هیرودو اورینتالیس است و دلیل نامگذاری آن نیز اصلات ایرانی آن می باشدو بیش از ۱۰۰ نوع آنزیم مفید پروتئینی در بزاق زالوی طبی وجود دارد که می تواند بیشتر امراض خونی را مداوا نماید. در سالهای اخیر به دلیل آگاهی بیشتر عموم جامعه از خواص زالودرمانی فروش و خرید این جاندار رو به رشد گزارش می شود. قیمت خرید زالو طبی تاثیر زیادی از میزان فروش آن میگیرد. به عنوان مثال در بهار یا پاییز که خرید یا فروش زالوها کمتر است قیمت خرید زالو نیز کاهش می یابد. اما قیمت خرید زالو طبی در زمستان بیشتر از فصول گرم است.

قیمت خرید زالو طبی برای مشتریان دائمی

همانطور که گفته شد در زمستان قیمت خرید زالو طبی بیشتر از زمانهای دیگر است. زالو پلاس به صورت تخصصی در زمینه انواع زالوهای طبی فعالیت دارد و علاوه بر پرورش زالو تامین نیاز مشتریان را نیز بر عهده گرفته است. اگ شما از مشتریان دائمی زالو پلاس باشید می توانید بهترین قیمت خرید زالو در تمامی فصول سال دریافت نمایید. این قیمت می تواند قدرت خرید شما را در هر زمان افزایش دهد. خریدهای عمده نیز شامل تخفیف می شوند.

عرضه مستقیم انواع زالو طبی ایرانی

بهترین نمونه از زاولاهی ایرانی در شمال کشور وجود دارند. کمربند شمالی کشور به دلیل شرایط آب و هوایی بسیار مناسب برای زیستگاه طبیعی زالو اورینتالیس توانسته است. بیشترین تعداد از زالوها را در خود جای دهد.برای اینکه بهترین زالو طبی شمال را در اختیار داشت بایستی از مرکزی که به صورت مستقیم به عنوان پرورش دهندگان این جاندار فعالیت می نمایند در ارتباط است خرید زالو طبی را انجام داد. زالو پلاس علاوه بر زالوهای پرورشی خود به صورت مستقیم به بازار داخلی توانسته است بیشترین میزان از تولیدات همکاران را نیز مورد معامله قرار دهد.

مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *