قیمت خرید و فروش زالو طبی در ایران بالاترین کیفیت ۱۳۹۸

قیمت خرید و فروش زالو طبی در ایران بالاترین کیفیت ۱۳۹۸

قیمت خرید و فروش زالو طبی

در بازار امروز ایران به دلیل اینکه نظارتی بر قیمت خرید و فروش زالو طبی وجود ندارد انواع زالوها با کیفیت های مختلف و قیمتهای بالا به خریداران عرضه می گردد. این جاندار توان بالایی در رفع مشکلات خونی انسان دارند. آنزیم هایی در بزاق زالو وجود دارد که همزمان با مکش خون آلوده از عمق بدن به واسطه اتصال سر زالو در رگها تزریق می شوند. اما به همین دلیل که زالوها با خون سر و کار دارند بایستی از نوع سالم و با کیفیت این جاندار در موارد درمانی استفاده شود. درمانهایی بوده که ب واسطه استفاده از زالوهای نامرغوب به مشکلات پس از آن دچار شده اند و متاسفانه جبران آن نیز بسیار دشوار است. برخی از مراکز به دنبال آن هستند که قیمت پایینتری از این جاندار پیدا کرده و آن را خریداری نمایند. بهتر است قیمت را فدای کیفیت نکنید و بالاترین کیفیت را برای مداوای خود و عزیزان مورد استفاده قرار دهید. در بین نژاد هایی که در ایران مورد معامله و استفاده قرار می گیرند بهترین نژاد را با نام هیرودو اورینتالیس می شناسند. قیمت خرید و فروش زالو اورینتالیس اندکی از سایر گونه ها بالتر است. دلیل این اختلاف قیمت تعداد آنزیمهایی است که زالوی اورینتالیس به بدن شخص بیمار انتقال می دهد همچنین میزان تاثیر گذاری آنزیمهای موجود در بدن و بزاق اوریننتالیس بسیار بالاتر است.

انواع زالوهای طبی موجود در ایران

در منابعی که پیرامون اسن جاندار در ایران تحقیق کرده اند حدود ۶۰ نوع زالو را در ایران و مناطق مختلف آن از شرق تا غرب و از شمال تا جنوب شناسایی کرده اند. تمامی این جانداران امکان استفاده درمانی را ندارند و تعداد محدودی از آنها که بهترین و مهمترین آنها هیرودو اورینتالیس است کاربردهای درمانی فوق العاده برای مشکلات خونی دارد. این زالو را می شود از روی شکل ظاهری و مقایسه با دیگر انواع طبی شناسایی کرد. البته این کار میزان مورد قبولی تجربه نیاز دارد. پس برای خرید اورینتالیس بهتر است برای اولین با و آشنایی با آن از مراکز معتبر خرید خود را انجام دهید. هیرودو مدیسینالیس نیز دربسیاری از نقاط کشور وجود دارد که تحقیقات نشان داده این نژاد قالب در مناطق مختلف ایران است و می تواند کیفتی نزدیک با اورینتالیس داشته باشد. دیگر نژادی که در ایران مورد معامله قرار می گیرد و از کیفیت بسیار نازلتری برخوردار است زالوی وربانا نام دارد. وربانا بیشتر از کشورهای ترکیه و آذربایجان با شرایط بسیار بد به ایران وارد می شود که در بین راه به دلیل نامناسب بودن بسته بندی به علت تلفات زیاد آلودگی های بسیاری دچار آنها می شود. البته به تازگی برخی مناطق ایران پرورشگاه هایی برای پرورش زالوی وربانا تاسیس شده که کیفیت قابل قبولی از این نژاد را عرضه می دارد و می توان از این مکانها خرید زالوی وربانا را انجم داد.قیمت خرید و فروش زالو

راه تشخیص زالوهای طبی از سمی

روشهایی برای شناسایی زالوهایی که برای درمان استفاده می شوند وجود دارد که حکیم ابوعلی سینا نیز به مواردی از آنها اششاره کرده است. اول آنکه زالوهای درمانی دارای سر کوچکتر هستند. این نکته از روی جهت حرکت و نوع حرکت زالوها قابل مشاهده است. یعنی زالو با سر به سمت جلو حرکت می کند که امکان تشخیص کوچکتر بودن آن از انتهای بدن وجود دارد. بر خلاف زالوهای درمانی اگر زالو سر بزرگ داشته باشد به عنوان سمی شناخته می شود و بهتر است از آن برای درمان استفاده نشود. زالوها از خانواده کرمهای حلقوی هستند و بر روی بدن آنها حلقه هایی وجود دارد که به ارتجاعی بودنشان نیز تا حدود بسیار زیادی کمک می کند.زالوهای طبی نباید دارای پرز باشند و رنگ آنها می تواند سبز زیتونی، قهوه ای روشن، سبز روشن و یا طیف رنگ سبز یا قهوه ای باشد. برخی از آنها مانند اورینتالیس یا مدیسینالیس نشانه های ثبت شده مانند خطوط زیر شکم و بر روی گرده دارند که اگر حتی یکبار این زالوها را دیده باشید به راحتی قابل شناسایی هستند. رنگهایی مانند سورمه ای یا قرمز یا زالوهای بدون نقش می توانند سمی و خطرناک باشند.

دریافت قیمت خرید و فروش زالو

همانطور که اشاره شد فروشگاه های زیادی به منظور عرضه انواع زالوها به بازار وجود دارد. اما بهترین قیمت خرید و فروش زالو طبی را از طریق مراکز معتبر می توان به دست آورد. مرکز تخصصی زالو پلاس علاوه بر ارائه تولیدات خود به بازار امکان خرید و فروش تولیدات همکاران در زمینه زالوهای طبی با کیفیت را دارا می باشد. شما عزیزان می توانید به منظور دریافت روزانه قیمت خرید و فروش زالو طبی با این مرکز تخصصی در ارتباط باشید. همانطور که می دانید این جاندار در سایز و تعداد مختلف مورد معامله قرار می گیرد و قیمت خرید و فروش زالو به تعداد و کیفیت و نژاد نیز بستگی دارد. ارسال بار به سراسر نقاط کشور وجود دارد و از طریق اتوبوسرانی در کوتاه ترین زمان ممکن بار خریداری شده در اختیار مشتری قرار خواهد گرفت.


از طریق شماره تماس زیر می توانید با ما در ارتباط باشید.
عرضه کننده : کریمی
شماره موبایل: ۰۹۱۳۱۰۸۹۰۲۰
پست الکترونیکی: info@zaloplus.ir
مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *