قیمت زالوی طبی ایرانی برای فروش به مراکز طب سنتی

قیمت زالوی طبی ایرانی برای فروش به مراکز طب سنتی

قیمت زالوی طبی ایرانی

اگر از جمله افرادی باشید که با زالوی طبی آشانایی دارید بایستی از «زاد آنها نیز اطلاعات داشته باشید. اما اگر به تازگی قصد آشنایی با زالو طبی را دارید بایستی این نکات را در مورد زالوها بدانید. تا کنون در دنیا چیزی در حدود ۶۵۰ نوع زالو کشف و ثبت شده است که تنها تعداد محدودی به منظور مصارف درمانی استفاده می شوند. این در حالی است که بهترین نژاد آن در ایران با نام هیرودو اورینتالیس در شمال غرب و نوار شمالی کشور زندگی می کند. قیمت زالوی طبی ایرانی به نسبت زالوهایی که در سراسر دنیا مورد معامله قرار می گیرند بسیار ناجیز است و دلیل آن عدم حمایت دولت و پزشکان است. اما قیمت زالوی طبی ایرانی نسبت به ارزشی که دارد بایستی حداقل دو برابر حال حاضر باشد.

قیمت زالوی طبی ایرانی برای خرید و فروش عمده

همیشه خرید و فروش عمده انواع محصولات سبب می گردد قیمت پایین تری از آن به خریدار زالو عرضه شود. البته قیمت زالوی طبی ایرانی نیز در خرید و فروش عمده بسیار ارزانتر از عرضه جزئی آن است. زالوها خواص درمانی بسیاری دارند که مهمترین آن برای مشکلات قلب و عروق است. نه تنها خون آلوده از عمق بدن را بیرون می کشد بلکه همزمان بیش از ۱۰۰ نوع آنزیم پروتئینی بسیار مفید را به خون وارد خواهد کرد. این آنزیم ها رگها را گشادتر می کنند، لخته هاای خونی را برطرف نموده همچنین مایع قرمز را رقیقتر می کنند تا گردش خون در رگها با شدت بیشتری انجام پذیرد. برای خرید یا فروش این موجود شگفت انگیز و اطلاع از قیمت زالوی طبی ایرانی می توانید با ما در ارتباط باشید.

قیمت زالوی طبی ایرانی

ارسال زالو به سراسر کشور

برای اینکه خریدار زالو از تمام نقاط کشور از طریق زالو پلاس تامین شود و زالوی مورد نیاز وی در اختیار آن قرار بگیرد زالو پلاس از طریق شبکه بین شهری بارهای خریداری شده را ارسال می نماید. البته بایستی گفت این تنها در مورد زالوی زنده صدق می کند و روغن یا پودر زالو یا خراطین را می توان از طریق پست جمهوری اسلامی به آدرس پستی مشتری ارسال نمود. هزینه ارسال برای خریدهای عمده رایگان است. همچنین برای خریدهای جزئی هزینه ارسال به صورت توافقی می باشد. برای دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه انواع محصولات و نحوه خریداری با نماینده ما در ارتباط باشید.


از طریق شماره تماس زیر می توانید با ما در ارتباط باشید.
عرضه کننده : کریمی
شماره موبایل: ۰۹۱۳۱۰۸۹۰۲۰
پست الکترونیکی: info@zaloplus.ir
مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *