قیمت زالوی مولد نژاد برتر طبی هیرودو اورینتالیس

قیمت زالوی مولد نژاد برتر طبی هیرودو اورینتالیس

قیمت زالوی مولد طبی

در ایران امکان رورش انواع جانداران در نقاط مختلف وجود دارد. این نکته به خاطر اقلیم و شرایط آب و هوایی بسیار متنوع در کشور عزیزمان است که در هر زمن از سال شما در این کشور آب و هوای متفاوت را دارید. اما شغلی که به تازگی مورد توجه قرار گرفته و می توان سود خوبی را برای کارآفرین به همراه داشته باشد پرورش و تکثیر زالوی طبی است. برای این کار نیاز به مکان مناسب، آب، زمان، رسیدگی و البته زالوی مولد یا سایز ریز خواهید داشت. قیمت زالوی مولد برای شروع به کار زیاد نیست و با تعداد مشخص اما اندک هم می توان این کار را انجام داد. در اصل قیمت زالوی مولد به نژاد و زمان خرید همچنین تعداد معامله هم بستگی دارد.

دریافت قیمت زالوی مولد اورینتالیس

شما می دانید که زالوهای مورد استفاده در ایران از ۳ نژاد هستند. گونه اول هیرودو اورینتالیس نام دارد که گونه اصیل ایرانی می باشد و بیشتر در ناحیه شمالی کشور زیستگاه دارد. قیمت زالوی مولد اورینتالیس اندکی گرانتر از ۲ نژاد دیگر است. نژاد دوم که از نظر ظاهر و کیفیت آنزیم نزدیک به اورینتالیس می باشد و گزینه خوبی برای تولید یا تکثیر می بادش را با نام علمی هیرودو مدیسینالیس می شناسند. اما قیمت زالوی مولد وربانا از بقیه به شدت ارزانتر است چرا که از لحاظ کیفیت آنزیمی و قدرت گزش و درمانی کمتر برخوردار است. امکان تشخیص این ۳ نژاد از مشخصات ظاهری آنها و جود دارد که در همین سایت به انواع نژادها و قیمت آنها اشاره شده است.قیمت زالوی مولد

فروش زالوی طبی در انواع سایزها

اگر دقت کرده باشید فروشگگاه های زیادی عرضه زالوی طبی در کشور را انجام می دهند. البته همانطور که در بازار فیزیکی فروشگاه ها کیفیتها و قیمتهای متفاوت عرضه می نمایند در بستر وب نیز به همین صورت می باشد. البته ناگفته نماند که قیمت زالوی مولد مشخص است که برخی از مراکز با ۲ برابر قیمت آن را به بازار عرضه می دارند. بتر است قبل از خرید یا فروش هر نوع زالو ابتدا از تمامی فروشگاه ها استعلام قیمت نمایید. خرید زالوی طبی از هر نقطه ایران امکان پذیر می باشد و در کوتاه ترینزمان ممکن به دست شما عزیزان خواهد رسید. در فصل زمستان به دلیل خنک بودن آب و هوا راحت تر می توان عمل انتقال زالوی طبی را انجام داد.

مشخصات زالوهای مولد

به زالوهایی که امکان تولید مثل و تکثیر داشته باشند زالوای طبی مولد می گویند.این زالوها بایستی سایزی بالای ۱۰ سانتی متر داشته باشند تا کیفیت کوکون آنها مرغوبتر باشد. البته مولد جوانی که کوکون گذاری نکرده باشد تعداد کوکون بیشتر همچنین لارو بزرگتر و با تعداد بالاتر به عمل خواهد آورد. یکی دیگر از مشخصات زالوی مولد این است که بیش از حداقل ۵ بار در فارم پرورشی تغذیه مناسب شده باشد.اگر اطلاعات بیشتری در مورد نحوه تغذیه و زمان تغذیه مولدها در اختیار داشته باشید مطمئنا خریدی موفق تر را انجام داده اید. البته امکان دارد تمامی گفته ها در مورد این زالوها صحت نداشته باشد. پس بهتر است زالو را از سایزهای کوچکتر تهیه نموده و با طی کردن فرآیند پرورش بهترین زالوها را برای تکثیر در اختیار گرفت.

بارور شدن زالوهای مولد

هر زالو در اصطلاح علمی هرمافرودیت یا دوجنسه می باشد. منظور از دو جنسه این است که گناد جنسی نر و ماده را همزمان دارا می باشد. اما برای بارور شدن حتما به یک جفت نیاز خواهد داشت. اگر شرایط برای بارور شدن زالوها فراهم شود هر دو زالو با هم جفتگیری نمود ه و هر دو آنها پس از طی کردن مدت زمان مشخص امکان کوکون گذاری را خواهند داشت. در دوران بارداری زالوهای مادر هر چه شرایط محیطی که آنها را نگهداری می کنید دارای آرامش بیشتری باشد کیفیتی که از کوکون ها دریافت خواهید کرد بسیار بالاتر خواهد بود. البته شرایط تغذیه و کیفیت خود مولدها نیز در این امر بی تاثیر نیست.قیمت زالوی مولد

تغذیه زالوها در محیطهای پرورشی

زالوهایی که در طبیعت زندگی میکنند به حالت غریزی و طبیعی از منابع تغذیه که اغلب دیگر پستانداران هستند غذای خود را تامین می کنند. اما اگر قصد دارید این جاندار را در پرورشگاه و محیط آزمایشگاهی تولید نماید بهتر است که شرایط تغذیه ای را مهیا نمایید سپس به سراغ انجام امر پرورش بروید.


از طریق شماره تماس زیر می توانید با ما در ارتباط باشید.
عرضه کننده : آقای کریمی
شماره موبایل: ۰۹۱۳۱۰۸۹۰۲۰
پست الکترونیکی: info@zaloplus.ir
مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *