قیمت زالو در اروپا مقایسه زالوی طبی ایران

قیمت زالو در اروپا مقایسه زالوی طبی ایران

قیمت زالو در اروپا

همانطور که می دانید استفاده از زالوی طبی مصارف پزشکی دارد. البته امروزه به صورت تخصصی تر در این زمینه فعالیت می شود که علاوه بر مصرف زالوی طبی در طب سنتی به صورت آزمایشگاهی یا در عمل های جراحی نیز از این جامدار با ارزش استفاده می شود. اما همنی موارد درمانی بی نظیر زالوی طبی سبب گشته است که قیمت زالو در اروپا یا کشور های پیشرفته چندین برابر ایران یا دیگر کشور های جهان سوم باشد. به عنوان مثال پایین ترین قیمت زالو در اروپا را می توان 3 دلار اعلام کرد که همین حداقل قیمت زالوی طبی در کشور های اروپایی چندین برابر زالوهای ایران می باشد. این در صورتی می باشد که ایران جزو اولین کشورهای استفاده کننده زالوی طبی در موارد پزشکی می باشد.

مقایسه قیمت زالو در اروپا و ایران

همانطور که اشاره شد قیمت هایی که برای زالوی طبی در ایران وجود دارد بسیار پایینتر از قیمت زالو در اروپا یا کشور های پیشرفته صنعتی و فرهنگی است. البته دلایل مختلفی برای این اختلاف قیمت وجود دارد. متاسفانه در دو یا سه دهه اخیر بنا به دلایلی استفاده از روش های طب سنتی تقریبا به کناری رفته و از روش های درمانی دردناک، پر هزینه و دارای عوارض پزشکی صنعتی به عنوان جایگزن مکتب درمانی ذکر شده استفاده شده است. اما اکنون خوشبختانه به صورت خودجوش عموم جامعه و فرهیختگان توانسته اند که آگاهی افراد جامعه را به سمت استفاده از روش های طب سنتیبه خصوص زالودرمانی بکشانند.

قیمت زالو در اروپا

خرید و فروش بهترین نمونه زالوی طبی ایران

در اروپا نژادهای مختلفی از زالوی طبی وجود دارد اما بیشترین نژادی که مورد استفاده قرار می گیرد هیرودو وربانا نامگذاری شده است. وربانا از نظر شکل ظاهری با اورینتالیس یا مدیسینالیس ایرانی تفاوت جزئی دارد اما از نظر تعداد آنزیم و تاثیر گذاری بسیار پایینتر است.در ایران هر سه نژاد ذکر شده مورد معالمه قرار می گیرد که بسیاری افراد آگاهانه و اندکی نیز بدون آگاهی از نژاد ها خرید می کنند. بهتر است برای خرید زالوی طبی ایرانی از طریق مراکز معتبر اقدام نمایید تا بهترین کیفیت را در اختیار داشته باشید.


از طریق شماره تماس زیر می توانید با ما در ارتباط باشید.
عرضه کننده : کریمی
شماره موبایل: 09131089020
پست الکترونیکی: info@zaloplus.ir
مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۲ دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است

 1. احمد
  4:09 2018/04/09

  سلام.شرمنده ایا اب و هوای شیراز استان فارس برای پرورش زالو مناسب است…؟؟؟
  شما در امر آموزش هم فعالیت دارید و در کدام استان هستید…؟؟؟

  • علی کریمی
   11:20 2018/04/11

   درود بر شما دوست عزیز
   تقریبا در تمام نقاط ایران به صورت فارم کنترل شده می توان پرورش یا تکثیر زالوی طبی رو انجام داد و مهم آبی هست که به این منظور استفاده می شود. در زمینه آموزش شرکت هایی هستند که فعالیت می کنند و ما آموزش رو در دستور کار نداریم.