قیمت فروش هر عدد لارو زالو طبی

قیمت فروش هر عدد لارو زالو طبی

قیمت فروش هر عدد لارو زالو

قیمت فروش هر عدد لارو زالو طبی

از لارو زالو طبی به منظور پرورش این جاندار در محیطهای پرورشی استغاده می شود. می توان گفت قیمت فروش هر عدد لارو زالو طبی در ایران بسیار کمتر از کشورهای اروپایی است. همچنین این قیمت در فصل مختلف سال متغیر است. به عنوان مثال قیمت فروش هر عدد لارو زالو طبی در زمستان چیزی در حدود ۲ برابر قیمت در زمستان می باشد. بهتر است برای اینکه خرید لارو زالو طبی را در تعداد انبوه انجام دهید این کار را به تابستان موکول کنید. علاوه بر اینکه قیمت فروش هر عدد لارو زالو طبی را پایین خواهید آورد سود اقتصادی بیشتری نیز در زمستان عاید شما خواهد شد.

بهترین قیمت فروش هر عدد لارو زالو طبی

هرچه تعداد سفارش برای خرید بیشتر باشد قیمت فروش هر عدد لارو زالو طبی پایین تر خواهد آمد. یعنی اگر شما مقیاس ۱۰۰۰ و ۱۰۰۰۰ زالو را در نظر بگیرید هر ۱۰۰ تومان تخفیف برای قیمت فروش هر عدد لارو زالو طبی در نهایت به مبلغ قابل توجهی برای خریدار تبدیل خواهد شد. اگر به صورت دائمی با زالو پلاس در ارتباط باشید بهترین قیمت فروش هر عدد لارو زالو را در فصول مختلف سال در اختیار خواهید داشت.

نحوه ارسال بار برای شهرهای مختلف

شما می توانید پس از ثبت سفارش خرید لارو زالو طبی یا هر سایز دیگری از زالوهای پزشکی آن را در محل خود در مدت زمان کوتاهی دریافت نمایید. زالو یک موجود زنده است که جابجایی آن امکان مرگ و میر و تلفات را افزایش می دهد. اما برای اینکه به بهترین روش ممکن این کار صورت پذیرد بسته بندی مخصوصی برای آن در نظر گرفته شده است. فرض کنید شما در دور ترین نقطه مرزی ایران هستید و نیاز به زالو دارید که زالو پلاس با روشی ویژه آن را برای شما ارسال خواهد کرد.


از طریق شماره تماس زیر می توانید با ما در ارتباط باشید.
عرضه کننده : کریمی
شماره موبایل: ۰۹۱۳۱۰۸۹۰۲۰
پست الکترونیکی: info@zaloplus.ir
مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۲ دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است

 1. پایروند
  ۷:۲۴ ۱۳۹۶/۱۲/۱۳

  سلام. اگر لیست قیمت با توجه به سایز و اندازه زالو و همچنین حجم و تعداد زالوی سفارشی دارید ، لطفا ایمیل بفرمائید. با تشکر

  • علی کریمی
   ۲:۴۰ ۱۳۹۶/۱۲/۱۴

   درود بر شما دوست عزیز
   در اولین فرصت چشم براتون ارسال می کنیم.