قیمت لارو زالو طبی برای پرورش یا مولد تکثیری

قیمت لارو زالو طبی برای پرورش یا مولد تکثیری

قیمت لارو زالو طبی

بین پرورش و تکثیر زالوی طبی تفاوت وجود دارد و این تفاوت در سود نهایی نیز می تواند تاثیر داشته باشد. اما اگر شما تجربه ای در زمینه پرورش یا تکثیر ندارید و می خواهید به تازگی این شغل پرسود را راه اندازی کنید بهتر است در مورد ریسکهایی که در پرورش زالو طبی یا تکثیر آن وجود دارد به اندازه کافی تحقیق نمایید. در کل قیمت لارو زالو طبی از سایزهای دیگر ارزانتر است و قطعا ریزترین سایز آن نیز است. اما چگونه می توان بهترین قیمت لارو زالو طبی یا هر سایز دیگری را خریداری نمود تا در اولین دوره دچار خرید با یمت بالاتر از ارزش آن نشد. البته برای زالوهایطبی هر چه قیمت گذاشته شود به دلیل آنزیمهایی که به بدن می رساند ارزشش را خواهد داشت.

استعلام قیمت لارو زالو

همانطور که اشاره شد قیمت لارو زالو طبی می تواند در مراکز فروش مختلف با هم اختلاف داشته باشد. ابته میزان ۱۰۰ یا ۲۰۰ توامن در قیمت نهایی و تعداد بالا تاثیر خود را نمایان می سازد هر چند قیمت لارو زالو در تعداد محدود و اندک تفاوت قیمت فاحشی به وجود نخواهد آورد. در کل بهتر است اگر قصد خرید هر سایز از این جاندار را دارید ابتدا از مراکز تخصصی آن استعلام قیمت نمایید سپس برای خرید اقدام کنید. البته پیشنهاد ما به شما این است که به دنبال ارزان خریدن نباشید. هیچ ارزانی بدون دلیل نخواهد بود. برخی از زالوهای بیمار و مشکل دار می توانند برای پرورش دهنده خسارات مالی زیادی را برجای بگذارند که در خریدهای ارزان این اتفاق زیاد رخ خواهد داد.قیمت لارو زالو

تعریف لارو زالوی طبی

شاید ندانید که منظور از لارو زالوی طبی چیست؟ یا اصلا این اصطاح در پرورش زالوها چه زمانی مورد استفاده قرار می گیرد. زمانی که زالوهای طبی اقدام به جفتگیری و تولید مثل می کند مدت زمانی را در قرنطینه می گذرانند تا پس از آن بتوانند تخم گذاری کنند. عمل تخم گذاری زالوها در خشکی و بیشتر خزه انجام می شود. آنها کوکون یا پیله هایی را تشکیل داده سپس اقدام به تخم گذاری در این کوکونها می کنند. تعداد زیادی از تخمها در یک کوکون قرار می گیرند و پس از طی کردن دوره زمانی مشخص لارو یا همان بچه زالوها سر از پیله بیرون خواهند آورد. از نظر سایز مقدار ناچیزی بین لاروها اختلاف وجود دارد اما در کل به سایز ۱ روزه تا ۴۵ روزه زالوی طبی در اصطلاح لارو گفته می شود.

انتقال لارو از شهری به شهر دیگر

در گذشته عمل انتقال زالوها از نقطه ای به نقطه دیگر اندکی دشوار بود. اما اکنون با استفاده از ظروف مخصوص به علاوه خطوط آسفالته و ماشینها راهبری می شود به راحتی زالو را از دورترین نقطه به مقصد رسانید. اما شرایط برای لاروها فرق می کند و بایستی دقت بیشتری در انتقال این سایز به خرج داد. ابتدا باید بگوییم که لاروهای جوان و تازه متولد شده را انتقال ندهید و اجازه دهید حداقل تا چند هفته در فارم باقی بمانند. احتمال تلفات در لاوهای جواه به دلیل شوکهای مختلف که در مسیر انتقال به آنها وارد می شود وجود دارد. پس از آن حتما حداقل یکبار انتقال با تعداد کم را انجا دهید تا در صورت بروز تلفات سرمایه زیادی را از دست ندهید.قیمت لارو زالو

خرید انواع زالوی طبی

شاید از جمله افرادی باشید که علاوقه به خرید و فروش زالوها نیز داشته باشید. قیمت روزانه این جاندار تضاد زیادی ندارد اما بهتر است برای استعلام قیمت روزانه هر سایز در تعداد مختلف استعلامهایی را انجام دهید. امکان دارد به دلیل اختلاف دمای هوا و فصول قیمت انواع زالوها تغییراتی را داشته باشد که برای انجام معالمه بایستی آنها را بدانید. مرکز تخصصی زالو پلاس منبع خوبی برای دریافت بهترین قیمتها از طریق فضای مجازی می باشد. این مرکز علاوه بر تولید و عرضه بهترین نوع زالو توانسته است قیمت جامع بین همکاران در این زمینه را نیز کسب نماید و برای عرضه به بازار آماده کند.

آموزش راه اندازی فارم پرورش زالو طبی

تا اینجای کار اشاره شد که برای پرورش زالوی طبی بایستی از سایز لارو زالوی طبی یا از یک سایز بزرگتر زالوهای طبی شروع به کار کنید. اما می توان این کار را در مقیاس بزرگ بدون آموزش و تجربه راه اندازی کرد؟ البته نه اینکه نشود امر پرورش زالو طبی را بدن آموزش های لازم انجام داد. البته که می شود با انجام تحقیقات پیرامون آن به نتیجه لازم دست پیدا کرد ولی هزینه و زمانی که بایستی برای کسب تجربه و علم لازم قرار داد را می توان با هزینه بسیار کمتر از طریق دوره های آموزشی پشت سرگذاشت. پس سعی کنید حتما یک دوره آموزشی برای تولید و تکثیر این جاندار را پشت سرگذارید تا با قدرت بیشتری کار خود را آغاز نمایید.

انواع سایزهای زالوی طبی

زالوهای سایزهای مختلفی دارند که از زمان تولد تا رسیدن به سایز بلوغ برای تولید مثل نامهای مشخصی برای خرید و فروش یا شناسایی دارند. ابتدایی ترین سایز آنها پس از تولد را لارو می گند. اندکی که بزرگ شدند اصطلاحا سوزنی و پس از آن کبریتی نامگذاری می شوند. پس از کبریتی که مصرف درمانی برای صورت و نقاط حساس دارند را آرایشی می نامند. پس از آرایشی که معمولا ۶ تا ۹ سانتی متر هستند را طبی درمانی نامگذاری کرده اند. پس از طبی درمانی زالوها را اصطلاحا پیش مولد می گویند که پس از یک دوره تغذیه آماده تبدیل شدن به مولد خواهند بود. اگر قصد دریافت اطلاعات بیشتر دارید می توانید با نماینده ما در ارتباط باشید.


از طریق شماره تماس زیر می توانید با ما در ارتباط باشید.
عرضه کننده : آقای کریمی
شماره موبایل: ۰۹۱۳۱۰۸۹۰۲۰
پست الکترونیکی: info@zaloplus.ir
مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *