قیمت پودر کرم خاکی خراطین و زالو طبی مرغوب

قیمت پودر کرم خاکی خراطین و زالو طبی مرغوب

قیمت پودر کرم خاکی

پودر کرم خاکی خراطین

شاید شما هم در هنگام بارندگی یا تعویض خاک باغچه و گلدان کرمهای خاکی نژاد ایزینیا فتیدا را مشاهده کرده اید. این کرم ها دارای ارزش دارویی هستند و بیشتر در طب سنتی به منظور افزایش سایز اندام کوچک مانده مورد استفاده قرار می گیرند. البته قیمت پودر کرم خاکی آنچنان نیست اما ارزش پرورش را دارد. برخی افراد این جاندار را تکثیر می کنند و به منظور استفاده در طب سنتی یا صنایع دیگر به فروش می رسانند. نام صنعت پرورش کرم ایزینیا فتیدا ورمی کمپوست است. قیمت پودر کرم خاکی در این صنعت و موارد استفاده آن تعیین می گردد. منظور از پودر کرم خاکی یا خراطین همان خشک شده این جاندار است که در شرایط ویژه به پودر تبدیل می گردد.

پودر زالو طبی مرغوب

بسیاری از افراد و حتی برخی فروشندگان محصولات طب سنتی که برای افزایش سایز استفاده می شوند تفاوت آنها را نمیدانند. به عنوان مثال می بینیم که روغن خراطین و زالو طبی را یکسان به مشتری معرفی می کنند. در صورتی که این دو با هم تفاوت دارند و اولین تفاوت در قیمت پودر کرم خاکی خراطین و زالو طبی می باشد. به این دلیل قیمت پودر کرم خاکی خراطین ارزانتر است چون زالو بیش از ۱۰۰ نوع آنزیم پروتئینی را در خود جای داده است. این آنزیمها که معروفترین آنها هیرودین و هیستامین نام دارند به منظور روانتر کردن حرکت خون در عروق به بدن تزریق می شوند. در استفاده از روغن زالو طبی برای عضله یا عضوی خاص بیشتر آنزیمهای پروتئینی مفید آن جذب پوست می شوند.

فروش و خرید و استعلام قیمت پودر کرم خاکی خراطین

زالو پلاس علاوه بر تأمین زالو طبی مورد نیاز شهرهای مختلف کشور محصولات دیگری را نیز به فروش می رساند. پودر خراطین و زالو طبی دو نمونه از بهترین محصولات زالو پلاس می باشد که با قیمت بسیار مناسب به فروش می رسد. قیمت پودر کرم خاکی با زالو بسیار تفاوت دارد. این تفاوت قیمت در وزن های بالا و خرید های عمده کاملاً مشهود خواهد بود. می توانید با کسب اطلاعات بیشتر از طریق همین سایت و مطالب آن با آگاهی بیشتری اقدام به خرید نمایید.


از طریق شماره تماس زیر می توانید با ما در ارتباط باشید.
عرضه کننده : کریمی
شماره موبایل: ۰۹۱۳۱۰۸۹۰۲۰
پست الکترونیکی: [email protected]
مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *