قیمت کیلویی کرم خاکی خشک خراطین و پودر زالو

قیمت کیلویی کرم خاکی خشک خراطین و پودر زالو

قیمت کیلویی کرم خاکی

کرم خشک خاکی خراطین چیست؟

شاید در زمان بارندگی و یا تعویض خاک باغچه کرمهایی به رنگ صورتی یا قهوه ای را دیده باشید. به این کرم که از نژاد علمی ایزینیا فتیدا می باشد را در طب سنتی خراطین می نامند. تولید انبوه این کرم و خشک کردن آن یک صنعت و شغل به شمار می رود. همچنین خشک کردن کرم خاکی خراطین و فروش آن نیز می تواند یک نوع کسب و کار باشد. قیمت کیلویی کرم خاکی خراطین زیاد نیست و برای افرادی که قصد تولید روغن خراطین را دارند می توانند به صورت عمده خرید کنند. اگر خرید عمده داشته باشید قیمت کیلویی کرم خاکی برای شما همراه با تخفیف خواهد بود و سود بیشتری عاید شما می گردد. هر چه خرید شما وزن بیشتری داشته باشد امکان تخفیف بیشتر نیز وجود خواهد داشت.

مقایسه قیمت کیلویی کرم خاکی خراطین و زالو طبی

زالو بیش از ۱۰۰ نوع آنزیم پروتئینی مفید را در بدن خود به خصوص در بزاق دارد. این آنزیمها که مهم ترینشان هیرودین و هیستامین نام دارند بهبود جریان خون را به ارمغان می آورند. به دلیل وجود خواص بیشتر در زالوی طبی، پودر و روغن آن قیمت کیلویی کرم خاکی بسیار پایین تر از زالو طبی است. همچنین روغن زالو تأثیر بسیار بیشتر و بهتر نسبت به خراطین دارد. اما برای اینکه محصولی با کیفیت و مرغوب با تأثیر بیشتر به دست مشتری برسد زالو پلاس فرمولی جدید تولید نموده است. در این روش تولید روغن بدست آمده مخلوطی با درصد مشخص از زالو و خراطین بدست می آید. تأثیر روغن میکس زالو و خراطین بسیار بیشتر از نوع معمولی آنها است.

قیمت کیلوی کرم خاکی در خرید و فروش

مراکز فروش ورمی کمپوست قیمت کیلویی کرم خاکی را به علاوه کود آن اعلام می نمایند. اما در زمان خرید یا فروش خراطین خشک یا پودر قیمت کیلویی کرم خاکی یعنی تمام وزن خالص بار. قیمت کیلویی کرم خاکی خشک شده و پودر زالو طبی را می توانید از طریق سایت تخصصی زالو پلاس استعلام نمایید. نماینده ما آماده پاسخگویی به تمامی سؤالات معاملاتی یا اطلاعاتی زالو و روغن های مذکور می باشد. در روش خرید و فروش اینترنتی بسیاری از هزینه ها کاسته می شود در نتیجه قیمت کیلویی کرم خراطین نیز مناسبتر عرضه می گردد.


از طریق شماره تماس زیر می توانید با ما در ارتباط باشید.
عرضه کننده : کریمی
شماره موبایل: ۰۹۱۳۱۰۸۹۰۲۰
پست الکترونیکی: info@zaloplus.ir
مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *