مجوزهای صادرات زالو طبی از ایران

مجوزهای صادرات زالو طبی از ایران

مجوزهای صادرات زالو طبی

همانطور که می دانید زالوی طبی یکی از محبوب ترین روش های درمان طبیعی برای افرادی است که از مشکلات خونی مانند گرفتگی های عروق رنج می برند. کشورهای اروپایی و پیشرفته در زمینه تولید و ارسال این جاندار به خارج از محدوده خود اقدام نموده اند و می توانند پس از اخذ مجوزهای صادرات زالو طبی از کشور مقصد به راحتی این کار را انجام دهند. اما این جاندار در تعداد انبوه در کشو ما تولید می شود که از بهترین کیفیت آنزیم با تاثیر گذاری بالا نیز همراه است. عمده مشکلاتی که برای مجوزهای صادرات زالو طبی وجود دارد در داخل کشور می باشد. اما شاید بتوان به آینده ای نزدیک امیدوار بود تا این عمل انجام گردد.

روش دریافت مجوزهای صادرات زالو طبی

اگر از اکثر پرورش دهندگان زالوی طبی بپرسید که مشکل عمده و بزرگ آنها چیست با این نکته روبرو خواهید شد که برای دریافت مجوزهای صادرات زالو طبی به کشورهایی که خواهان این محصول هستند دچار مشکلاتی هستند. اما آیا نمی توان این مشکلات را با تحقیق و اخذ تصمیمات اصولی با انجام بهترین اعمال رفع نمود؟ اگر در این زمینه بتوان چارت لازم را بوجود آورد و کمک های لازم برای صادرات و فروش زالوی طبی به کشورهای هدف را به پرورش دهندگان زالوی طبی رسانید می توان از این راه سود بسیار مناسبی کسب کرد. سودی که می توان آن را برابر با نفت دانست. ضریب تکثیر زالوی طبی یکی دیگر از مزایای این جاندار برای انجام پرورش زالوی طبی می باشد.

مجوزهای صادرات زالو

دریافت مجوز های لازم برای پرورش

البته پرورش دهندگان زیادی نیز در کشور وجود دارند که بایستی برای پیشبرد اهداف اخذ مجوزهای صادرات زالو طبی مجوزهای لازم را دریافت نمایند. این مجوزها در داخل کشور هستند که پس از مراجعه به نظام مهندسی کشاورزی راهنمایی های لازم در این زمینه صورت خواهد پذیرفت. اگر کار را به صورت اصولی انجام دهید کیفیت زالویی که به بازار عرضه می شود بالاترین حد خود را خواهد داشت. یعنی اگر قرار بر ارسال آن برای یک کشور دیگر باشد حرفی برای گفتن وجود دارد. هر چه کیفیت بالاتر باشد مشتریهای بیشتری نیز برای این منظور راغب خواهند بود. رضایت مشتری نیز همراه با فروش بیشتر خواهد شد.

استفاده از زالوی طبی در اروپا

بهترین مقصد برای ارسال زالوی طبی در تعداد انبوه کشورهای اروپایی بخصوص غیر انگلیسی زبانها هستند. استفاده از داروهای شیمایی در این کشورها به پایینترین حد خود رسیده است و روش های طبیعی درمان به خصوص استفاده از زالوی طبی رو به رشد گزارش می شود. البته فراموش نوشد که در این مورد بسیار حساسیت به خرج می دهند چراکه به صورت مستقیم با خون سر و کار دارند و امکان بروز بیماری های مختلف در آن وجود دارد قرنطینه ی زالوهای مورد استفاده مد نظر قرار می گیرد. حداقل زمانی که بایستی برای قرنطینه زالوها در نظر گرفت مدت زمان 5 ماه است تا در آن زالوها به بالاترین حد گرسنگی برسند. در این مدت زمان اگر بیماری نیز در خون مکیده شده توسط زالو وجود داشته باشد به صورت کامل دفع خواهد شد.

چگونگی بسته بندی برای صادرات

یکی از مواردی که در ارسال بار برای نقاط دور با مسافت های طولانی و روزهای انتظار بلند مدت وجود دارد مبحث بسته بندی آن است. برای اینکه زالو را از شمالی ترین نقطه ایران به جنوبی ترین آن فرستاد کافی است از کلمن و یخ با بسته بندی های مخصوص که حداکثر تا 4 روز می توانند دوام بیاورند استفاده کرد. اما برای مواردی ممکن است زالوها تا 10 روز نیز در سفر باشند و احتیاج به اکسیژن با دمای ثابت داشته باشند. آیا راهکاری هست که بشود آنها به صورت سالم و سرحال به دست مشتری رسانید؟ در بسته بندی زالوی طبی با این روش بایستی از موتورهایی استفاده کرد تا دمای ظرف را خنک نگهدارد همچنین اکسیژن مورد نیاز را ثابت نگهدارد.

عوامل موثر در تلفات زالوها

در مسیری که زالو برای رسیده به دست مشتری طی می کند مهمترین عواملی که باعث تلف شدن این جاندار می شود اول شوک دمایی و سپس شوک آمونیک می باشد. در مورد اول می شود با استفاده از مواد خنک کننده مانند یخ خشک آن را رفع نمود. اما برای مورد دوم چه کاری باید انجام داد تا آمونیاک به پایین ترین حد خود برسد؟ اصلا آمونیاک از چه طریق در بین زالوها انتشار می یابد؟ زمانی که زالوها در روند طبیعی زیست خود قرار می گیرند با صرف اکسیژن و ترشح فضولات بدن خود سبب می گردند که سطح آمونیاک در بستر افزایش پیدا کرده و اکسیژن به شدت کاهش یابد. برای جلوگیری از این مورد می شود با استفاده از گیاه یا سنگ زئولیت سطح آمونیاک را به حداقل ممکن رسانید.


از طریق شماره تماس زیر می توانید با ما در ارتباط باشید.
عرضه کننده : آقای کریمی
شماره موبایل: 09131089020
پست الکترونیکی: info@zaloplus.ir
مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *