مجوز صادرات زالو طبی از ایران به اروپا و آسیا

مجوز صادرات زالو طبی از ایران به اروپا و آسیا

مجوز صادرات زالو طبی

در سال های اخیر استفاده از زالوی طبی در کشور ایران و سایر نقاط دنیا روبه رشد گزارش می شود. این رشد مصرف به دلیل افزایش آگاهی عمومی و تخصصی جامعه است. به همین دلیل در برخی از کشور ها تولید و در بعضی دیگر مصرف آن زیاد است. کشور ایران به عنوان زیستگاه بهترین نژاد از زالوهای طبی با نام علمی هیرودو اورینتالیس تولیدات زیادی در شهرهای خود از این جاندار دارا می باشد. اما برای دریافت مجوز صادرات زالو به دیگر کشورها مشکلاتی وجود دارد که بایستی به تمامی آنها رسیدگی علمی شود. به عنوان مثال برای دریافت مجوز صادرات زالو طبی از چه ارگانهایی بایستی استعلام نمود و چگونه باید هدف صاردارت را مشخص کرد.

برای دریافت مجوز صادرات زالو چه باید کرد؟

همانطور که اشاره شد بهترین نوع از زالوهای طبی در ایران است ولی به دلایل مختلف که یکی از آنها ضعف مدیریتی است به جای صادرات زالوی با کیفیت زالوهایی بی کیفیت به ایران وارد می شوند. اینکه برای دریافت مجوز صادرات زالو طبی برای کشورهای مختلف به چه ارگان هایی باید مراجعه کرد سوالی است که بیشتر پرورش دهندگان در ذهن خود دارد. در اروپا اگر تولید کننده ای قصد صادرات محصول تولیدی خود را داشته باشد به هر نحو ممکن به وی کمک خواهد شد. اما در ایران برای دریافت مجوز ها زمان و هزینه زیادی لازم است که در نهایت ضریب موفقیت می تواند بسیار اندک باشد. بهتر است برای صادرات زالو به کشور های آسیای میانه اندیشید.مجوز صادرات زالو

بهترین نوع زالو برای صادرات

همانطور که می دانید سه نوع زالوی طبی در ایران وجود دارد که با نام های هیرودو اورینتالی، هیرودو مدیسینالیس و وربانا شناسایی می شوند. اما بهترین نژاد کدام است؟ این سوال را باید با در نظر گرفتن میزان آنزیم و اثرگذاری آنها پاسخ داد. بیش از ۱۰۰ نوع آنزیم پروتئنی بسیار مفید و قوی در بزاق زالوی اورینتالیس وجود دارد و تا کنون کشف شده اند. این به آن معنا نیست که زالوهای دیگر بدون خواص هستند. اما بهترین نوع زالوها برای صادرات به تمامی نقاط جهان از ایران همان گونه هیرودو اورینتالیس می باشد. شما عزیزان می توانید به منظور دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه محصولات و زالوی طبی با نماینهد ما در ارتباط باشید.


از طریق شماره تماس زیر می توانید با ما در ارتباط باشید.
عرضه کننده : کریمی
شماره موبایل: ۰۹۱۳۱۰۸۹۰۲۰
پست الکترونیکی: info@zaloplus.ir
مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *