طریقه مصرف روغن زالو طبی با خراطین میکس

طریقه مصرف روغن زالو طبی با خراطین میکس

طریقه مصرف روغن زالو طبی

امروزه زمان آن رسیده است که مردم استفاده از محصولات شیمیایی که برای پوست صورت مضر هستند را کنار گذاشته به جای آن از روش های سنتی درمان استفاده نمایند. البته اکنون طبق گزارشات گرایش و اقبال مردم به سمت طب سنتی یا استفاده از مواد طبیعی برای مداوای مشکلات بیشتر ده است. یکی از محصولاتی که به عنوان زیبایی در طب سنتی مورد استفاده قرار می گیرد روغن زالوی طبی می باشد. طریقه مصرف روغن زالو طبی برای افزایش سایز بسیار آسان است اما نتیجه ای که حاصل می گردد بسیار مطلوب می باشد. در طریقه مصرف روغن زالو طبی آمده است که روزانه ۲ الی ۳ مرتبه هر بار ۳ تا ۴ قطره بایستی ماساژ داده شود.

صحیح ترین طریقه مصرف روغن زالو طبی

همانطور که اشاره شد طریقه مصرف روغن زالو طبی بسیار آسان است اما بهتر است علاوه بر رعایت نمودن صحیح ترین طریقه مصرف روغن زالو طبی پرهیزاتی را نیز همراه با آن انجام داد. بهتر است ۵ دقیقه قبل از استعمال روغن موضع مورد نظر را به خوبی ماساژ دهیم تا خوب گرم شود. پس از آن نیز به مدت ۵ دقیقه همراه با روغن باشد تا به خوبی آنزیم ها جذب خون گردند. در دوره مصرف بهتر است از مواد غذایی با طبع گرم استفاده شود همچنین از مصرف غذاهای با طبع سرد در حد توان پرهیز گردد. اگر مصرف مواد مخدر یا سیگار در دوره مصرف وجود داشته باشد تاثیر روغن را از بین خواهد برد. همچنین ورزش در دوره مصرف تا حدود زیادی تاثیر و نتیجه را بهبود خواهد بخشید.

طریقه مصرف روغن زالو طبی

خرید روغن زالوی طبی اصل

یکی از معیارهای دیگر که می تواند نتیجه را تا حدود بسیار زیادی بهبود بخشد استفاده از محصول اصل برای افزایش سایز اندام کوچک مانده بدن می باشد. روغن زالوی اصل بویی شبیه به حلوای سیاه همراه با تندی خاص است که می تواند تشخیص آن را اندکی بهبود بخشد. برخی افراد رنگ روغن را ملاک اصل بودن آن می دانند اما بایستی گفت این رنگ بستگی به پایه ای دارد که در ساخت روغن استفاده شده است که می تواند از زرد طلایی تا سبز زیتونی باشد اما هر کدام متفاوت خواهند بود. همچنین اگر لرد در روغن زالو وجود داشته باشد می تواند نشانه ای از اصالت آن باشد.

مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *