مخلوط روغن زالو و خراطین اصل بیش از ۱۰ کاربرد ویژه

مخلوط روغن زالو و خراطین اصل بیش از ۱۰ کاربرد ویژه

مخلوط روغن زالو و خراطین

حتما می دانید که از روغن زالوی طبی و خراطین به منظور افزایش سایز اندام کوچک مانده بدن به خصوص اندام تناسلی مردانه یا اندام زنانه مانند سینه یا باسن و لب و گونه هی استفاده می شود. این محصولات به صورت کاملا طبیعی می توانند حجم بزرگتری از اعضای بدن را برای مصرف کننده به ارممغان بیاورند. اما آیا استفاده از مخلوط روغن زالو و خراطین اصل به ذهن شما رسیده است؟ به نظر شما می توان با استفاده همزمان از هر دو محصول نتیجه بهتری گرفت؟ در جواب این سوال بایستی گفت تجربه ثابت کرده است که اگر بتوان هر دو محصول را با دوز مشخص مخلوط کرد و استفاده کرد تاثیر بسیار بیشتری دریافت خواهد شد. اما مخلوط روغن زالو و خراطین بایستی طبق فرمول ویژه ای تهیه شود.

فرمول مخلوط روغن زالو و خراطین

درسالهای دور استفاده از روغن مخلوط روغن زالو و خراطین در قبایلی که از قوانین چند زنی پیروی می کردند رواج بسیاری داشته است. البته روش ساخت آن با طرز تهیه ای که حکیم ابوعلی سینا در کتب طب سنتی خود قید کرده است تفاوت هایی دارد. به عنوان مثال حکیم ابوعلی سینا استفاده از نور و گرمای خورشید را برای روغن توسیه می کرده در صورتی که کشورهای آسیای دور از حرارت و گرمای غیر مستقیم در ساخت مخلوط روغن زالو و خراطین بهره می گرفته اند. اما اکنون با بهره گیری از علم و تجربه به صورت همزمان فرمولی ویژه برای ساخت روغن میکس زالو خراطین به دست آمده است. در این فرمول علاوه بر نسبت مشخص از خراطین و زالو طبی مقداری از انواع داروهای گیاهی موثر به آن اضافه می شود تا نتیجه نهایی چندین برابر شود.مخلوط روغن زالو و خراطین اصل

مزایای روغن زالوی طبی و خراطین

همانطور که می دانید استفاده از مواد طبیعی در درمان به خصوص روش های سنتی در طب سنتی ایرانی بسیار وجود دارد. بنا به هر دلیلی استفاده از این روش های طبی سال های اخیر در کشور ایران رو به فراموشی بوده است که اکنون پس از گذشت تقریبا ۲ دهه به صورت خودجوس و به واسطه فرهیختگان همچنین برخی مرد باز هم به آغوش جامعه ایرانی بازگشته است. برای بزرگتر کردن سایز اندامی همچئن آلت تناسلی یا سینه ها در بانوان می شود از روش هایی همانند عمل جراحی یا داروهای شیمایی نیز استفاده کرد که علاوه بر عوارض جبران ناپذیر هزینه های بسیاری نیز برای فرد تحت درمان به همراه خواهد داشت.

 

خریداری روغن میکس زالو خراطین اصل

فروشگاه های زیادی چه در زمینه های تخصصی یا در هر زمینه ای در فضای مجازی به خصوص وب به وجود آمده است. برای محصولاتی مانند روغن زالو طبی یا خراطین از کدام یک بایستی خریدی را انجام داد تا علاوه بر بهترین قیمت بتوان کیفیت بالاتری از این محصولات را دریافت نمود؟ آیا از طریق خریدهای اینترنتی می شود محصولی اصل را در اختیار داشت همچنین در کوتاه ترین زمان ممکن آن را دریافت نمود؟ بایستی گفت اگر از طریق مراکز تخصصی اقدام به خرید نمایید علاوه بر اطمینان و قیمت مناسب بالاترین کیفیتی را که می توان در اختیار داشت دریافت خواهید کرد. مرکز تخصصی زالو پلاس علاوه بر عرضه بهترین نوع زالوهای طبی کشور توانسته است محصولاتی همچون روغن زالو طبی و خراطین را در حجم های عمده یا جزئی به بازار عرضه نماید.مخلوط روغن زالو و خراطین

روش استفاده روغن های خراطین و زالوی طبی

یکی دیگر از مزایایی که روغن های زالو و خراطین دارند آن است که به راحتی هر چه تمامتر می توان آنها را مورد استفاده قرار داد. به عنوان مثال دستگاههایی مانند وکیوم یا ساکشن که برای حجم دهی بسیار تبلیغ می شود نیاز به فراهم آوردن شرایط استفاده دارند. اما روغن زالوی طبی و خراطین را در حالت عادی بدن بدون استفاده از دستگاه خاصی  می شود استفاده نمود. به عنوان مثال تنها ۵ تا ۱۰ دقیقه زمان کافیست تا روغن همراه با ماساژ به خوبی جذب بافت گردد. پس از آن نیز اگر اجازه دهید از ۱ الی ۴ ساعت روغن روی بافت باقی بماند هیچگونه ضرری برای شما در پی نخواهد داشت.

بهترین زمان برای استفاده روغن ها

در ینین مختلف از روغن زالو می شود استفاده کرد. مهم این است که از آن بهترین تاثیر دریافت شود که در این مورد باید به مزاج فرد به خوبی رسیدگی شود. به عنوان مثال افرادی که دارای مزاج سرد هستند کمترین تاثیر ار از این محصولات دریافت خواهند کرد. نه اینکه نتوان برای آنها کاری کرد بلکه فقط باید با رعایت برنامه غذایی و تغذیه مناسب مزاج آنها به شرایط ایده عال سوق داده شود. اگر از غذاهای گرم در طول دوره درمان نیز استفاده شود بهتر است. همچنین بهترین زمان استفاده صبح و شب هنگام خواب می باشد. اگر در روز ۳ وعده نیز از این روغنها استعمال شود در صورت وجود نداشتن حساسیت هیچ مشکلی برای فرد به وجود نخواهد آمد.

مخلوط روغن زالو و خراطین

 

چرا روغن زالوی طبی توصیه می شود

همانطور که اشاره شد روغن زالوی طبی و خراطین به منظور افزایش سایز استفاده می شود. اما تاثیر روغن زالوی طبی بیشتر از خراطین است و دلیلی که برای آن می توان در علم جست و جو نمود وجود بیش از ۱۰۰ نوع آنزیم پروتئینی می باشد. آنزیم هایی نظیر هیرودین، هیستامین و هیلارونیداز که بهترین و قوی ترین آنزیم های ضد انعقاد در طبیعت هستند. یعنی زمانی که روغن زالوی طبی را مورد استفاده قرار می دهید بسیاری از مویرگهایی که در بدن به واسطه رسوبات یا لخته های خونی مسدود شده اند بازگشایی خواهند شد.


از طریق شماره تماس زیر می توانید با ما در ارتباط باشید.
عرضه کننده : آقای کریمی
شماره موبایل: ۰۹۱۳۱۰۸۹۰۲۰
پست الکترونیکی: [email protected]
مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *