مقایسه زالو درمانی طب سنتی با پزشکی نوین

مقایسه زالو درمانی طب سنتی با پزشکی نوین

مقایسه زالو درمانی طب

مقایسه زالو درمانی طب سنتی با پزشکی نوین

بنا به دلایل مختلف پزشکی نوین و طب سنتی در ایران چند سالی است که در مقابل یکدیگر قرار گرفته اند. در صورتی که بیشتر کشور های پیشرفته از جمله آلمان با استفاده از روش های سنتی و نوین همزمان نتایج خوبی را حاصل می نمایند. یکی از روش های طب سنتی که طرفداران بسیار زیادی نیز دارد زالو درمانی نام گرفته است. مقایسه زالو درمانی با حجامت کار اشتباهی است چرا که این دو با هم تفاوت دارند اما همراه با فصد به عنوان مکمل اعمال یداوی در طب سنتی مورد استفاده قرار می گیرند. در مقایسه زالو درمانی طب سنتی بایستی تمامی آنزیم ها از نظر علمی مورد بررسی قرار گیرند تا به اثبات بهتری از این مقایسه دست یابیم.

چرا زالو درمانی توصیه می شود

همانطور که اشاره شد در مقایسه زالو درمانی طب سنتی با پزشکی نوین بایستی المان های زیادی را مورد نظر قرار داد. وجود بیش از ۱۰۰ نوع آنزیم پروتئینی در بزاق زالو طبی سبب می گردد به صورت کاملا طبیعی مداوا صورت پذیرد. همچنین هزینه ای که زالو درمانی در بر خواهد داشت در مقایسه با داروهای شیمیایی پزشکی نوین بسیار ناچیز است. همچنین دوره نقاهت در پزشکی نوین در مقایسه زالو درمانی بسیار طولانی است و امکان اینکه فرد را تا حدود زیادی تضعیف نماید بسیار زیادی است. به هر می توان گفت درست است که مزایای طب سنتی بسیار بیشتر است اما تعامل و همکاری هر دو روش سنتی و نوین می تواند بیماران زیادی را از بیماری و خطرات دیگر نجات دهد.

انجام عمل زالو درمانی

شاید از خود بپرسید که زالو درمانی هب چه صورتی انجام می پذیرد که در جواب بایسیتی گفت انجام عمل زالو درمانی نیز بسیار آسان است. در زالو درمانی نیزا به داروهای بیهوشی و یا شیمیایی برای از بین بردن حواس بیمار نیست. همچنین زمان و فضایی که زالو درمانی نیاز دارد بسایر اندک است ولی بایستی بهداشت را در آن رعایت نمود. خوشبختانه با شناخت و آگاهی که در سالهای اخیر در جامعه ایرانی رو به رشد بوده است و می توان نسبت به این روند ابراز امیدواری کرد. شما عزیزان می توانید به منظور دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه زالودرمانیو خرید و فروش انواع زالوها با نماینده زالو پلاس در ارتباط باشید.


از طریق شماره تماس زیر می توانید با ما در ارتباط باشید.
عرضه کننده : کریمی
شماره موبایل: ۰۹۱۳۱۰۸۹۰۲۰
پست الکترونیکی: info@zaloplus.ir
مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *