نحوه غذادهی زالو طبی در محیط پرورش و تکثیر

نحوه غذادهی زالو طبی در محیط پرورش و تکثیر

نحوه غذادهی زالو

نحوه غذادهی زالو طبی

برای اینکه بتوانزالوی طبی را در محیط پرورشگاهی به تولید یا تکثیر رسانید بایستی نحوه غذادهی زالو را دانست. از جمله مهمترین مراحل در پرورش زالوی طبی همین نحوه غذادهی زالو است که می توان شخص را به موفقیت رسانید یا با شکست مواجه سازد. زالوها معمولا در طبیعت از خون پستانداران یا ماده بین غشایی جانداران دیگر همچون ماهی و غورباقه استفاده می کنند تا به حیات خود ادامه دهند. اما زمانی که شما این جاندار را به فضای غیر از طبیعت منتقل می نمایید بایستی به تغذیه آن نیز توجه فرمایید.

از جمله مهمترین مراحل در پروش زالوی طبی همین نحوه غذادهی زالو است که می توان شخص را به موفقیت رسانید یا با شکست مواجه سازد.

آموزش نحوه غذادهی زالو طبی

همانطور که اشاره شد غذای اصلی زالوی طبی در محیط صنعتی خون جاندارانی همچون گوسفند و گاو است. اما نحوه غذادهی زالو نیز مهم است . در چه دمایی یا چگونه این خون را به زالوها بدهیم بایستی به دقت مورد توجه قرار بگیرد. پیشنهاد ما به شما این است که همیشه تغذیه زالوها را از تعداد کم شروع کنید و در ادامه کار از روش های نوآورانه در این زمینه استفاده نمایید. اما مراکز آموزشی نیز در کشور به همین منظور فعالیت می نمایند و می توان اطلاعات خوبی از ایشان دریافت نمود.  البته بهتر است برای دریافت اطلاعات یا خرید و فروش زالوها از طریق مرکزی معتبر اقدام نمایید. زالو پلاس با تجربه و تخصص در این زمینه توانسته است خدمات خوبی را به جامعه ایرانی تقدیم نماید.


از طریق شماره تماس زیر می توانید با ما در ارتباط باشید.
عرضه کننده : کریمی
شماره موبایل: 09131089020
پست الکترونیکی: info@zaloplus.ir
مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *