نحوه غذا دادن زالو طبی در محیط های پرورش و تکثیر

نحوه غذا دادن زالو طبی در محیط های پرورش و تکثیر

نحوه غذا دادن زالو طبی

زالوها در محیط های طبیعی از پستانداران اطراف خود و بعضا آبزیان تغذیه خود را بدست می آورند. بهترین تغذیه برای رشد زالوها خون است و بایستی از خون به منظور تولید و پرورش نیز استفاده کرد. برخی افراد به دنبال روش های به جز حون برای غذادهی زالو هستند. در این کار مشکلی وجود ندارد اما بایستی دانست در کشور های اروپایی و پیرفته در زمینه تکثیر و پرورش این جاندار نیز از خون استفاده می شود و دلیلی برای استفاده نکردن از آن وجود ندارد. اما نکته ای که بسیار حائز اهمیت است نحوه غذاذ دادن به زالو طبی در محیط پرورشگاهی است. بسیاری از تلفاتی که برای پرورش دهندگان تازه کار به وجود می آید در نحوه غذا دادن زالو طبی یافت می وشد.

آموزش نحوه غذا دادن زالو طبی

همانطور که اشاره شد مهمترین نکته در پرورش و تکثیر انواع زالوها نحوه غذا دادن زالو طبی است. درست است که خون غذای زالوهاست اما چگونه بایستی شرایط ایده آل برای زالوها فراهم آورد تا به بهترین شکل ممکن تغذیه شوند. می توان نحوه غذا دادن زالو طبی و محیطی که بایستی آماده نمود را از طریق مراکز آموزشی فرا گرفت اما در نهایت اندکی تجربه نیاز است تا روش های ابداعی نیز چاشنی کار شوند. در کی اگر دوره آموزش نحوه غذا دادن زالو طبی را پشت سر بگذارید به جرات می توان گفت 50 درصد امور پرورش را فرا گرفته اید و سختی کار را پشت سر گذاشته اید.نحوه غذا دادن زالو طبی

تامین خون برای تغذیه زالوی طبی

بسیاری از افراد تازه کار و بعضا اشخاصی که تجربه زیادی نیز در این زمینه دارند در تامین خون اندکی دچار مشکل خواهند شد. مراکز کشتار از تحویل خون به پرورش دهندگان سرباز زده و دلایلی برای انی کار نیز خواهند داشت. اما به تازگی و با تحقیقات فراوان توانسته ایم محصولی برای عرضه به تولید کنندگان و پرورش دهندگان زالوهای طبی فراهم آوریم. خون در انواع پک سل، هپارینه و دفیبرینه با کیفیت و بهداشت بالا همچنین با مجوز به بازار عرضه می گردد. البته قیمت این محصول نیز برای خریدار بسیار مناسب است و می تواند تعداد زیادی از زالوها را با این ماده تغذیه نماید.


از طریق شماره تماس زیر می توانید با ما در ارتباط باشید.
عرضه کننده : کریمی
شماره موبایل: 09131089020
پست الکترونیکی: info@zaloplus.ir
مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *