هزینه راه اندازی فارم خانگی پرورش زالو طبی

هزینه راه اندازی فارم خانگی پرورش زالو طبی

فارم خانگی پرورش زالو

فارم خانگی پرورش زالو

زالو طبی در نژاد های هیرودو اورینتالیس، هیرودومدیسینالیس و هیرودو وربانا در ایران یافت می شود. این زالوها را می توان در فارم خانگی پرورش زالو نیز به تولید انبوه رسانیدو در سالهای اهخیر به خصوص سال ۱۳۹۶ هجری شمسی میزان تقاضا بسیار بیشتر از سفارش است. خریداران زیادی در صف خرید و گرفتن سفارش هستند اما زالو طبی به اندازه کافی یافت نمی شود. می توان با راه اندازی فارم خانگی پرورش زالو طبی علاوه بر داشتن شغلی مناسب سود خوبی را هم حاصل نمود.

راه اندازی فارم خانگی پرورش زالو طبی

زالوی پزشکی ایرانی موجودی سازشکار است. یعنی می تواند به سرعت خود را با شرایط محیطی برای زندگی وفق دهد. البته بایستی محیطی را برای زندگی آن تدارک دید تا از تلفات جلوگیری به عمل بیاید. فارم خانگی پرورش زالو طبی مکان منسبی برای پرورش و تکثیر زالوها می باشد. در این نوع پرورشگاه ها تجهیزات گران نیست و با مدیریت و توجه بیشتر می توان تعداد زیادی زالو طبی را در سال تولید کرد. برای راه اندازی فارم خانگی پرورش زالو می توان از آکواریم های خانگی همچنین وان های فایبرگلاس استفاده کرد. همچنین آب ورودی به فارم می تواند آب شهر باشد. اما بایستی حتما آب شهری کلرزدایی شود تا زالوها آسیب نبینند.

تجهیزات مورد نیاز فارم خانگی پرورش زالو

برای راه اندازی فارم پرورش زالو نیاز به تجهیزات گران قیمت نیست. به عنونا مثال شما اصلی که بایستی در فارم خانگی پرورش زالو توجه زیادی بر آن داشته باشید کنترل آب است. آب از زمان ورود به فارم تا تصفیه شدن نیاز به رسیدگی دارد. بایستی مخزنی برای ذهیره آب سالم و تمیز وجود داشته باشد تا در زمان نیاز از آن استفاده کرد. همچنین دستگاه های تصفیه آب کمک بسیاری در صرفه جویی این مایه حیاتی می کنند. اگر از دستگاه تصفیه آب استفاده کنید می توانید هزینه های فارم خانگی پرورش زالوی طبی را به نصف کاهش داد.


از طریق شماره تماس زیر می توانید با ما در ارتباط باشید.
عرضه کننده : کریمی
شماره موبایل: ۰۹۱۳۱۰۸۹۰۲۰
پست الکترونیکی: [email protected]
مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *