هزینه زالو درمانی در سال ۱۳۹۸ مقایسه کوتاه با پزشکی نوین

هزینه زالو درمانی در سال ۱۳۹۸ مقایسه کوتاه با پزشکی نوین

هزینه زالو درمانی سنتی چقدر است؟

آیا می توان گفت هزینه زالو درمانی یا در کل روشهای سنتی درمان در مقایسه با داروها یا مواد شیمیایی که در پزشکی نوین به عنوان درمان! مورد استفاده قرار می گیرند بیشتر است؟ در اصل تبلیغات و عدم آگاهی افراد سبب می شود هزینه های بیشتری را بپردازند و نتیجه حاصله نیز بسیار کمتر باشد. حتما این مورد برای همه ما اتفاق افتاده است که برای بروز مشکلات معمولی تا حد به عنوان بیماری به پزشک یا روشهای پزشکی نوین متوصل شده باشیم. به نر شما چند درصد بهبودی حاصل میشود؟ آیا در تمامی موارد بهبودی بدست می آید یا اینکه فقط تسکین درد را شاهد هستیم؟ باید این را بدانید که هزینه زالو درمانی یا درمان با روشهای سنتی بسیار ناچیز است. البته تاثیری که از این روشها بدست می آید بالاترین تاثیر خواهد بود. ضمنا در نظر داشته باشید که طب سنتی بیشتر برای درمان امراض تلاش می کند و تمرکز اصلی آن بر بهبودی با درصد بالا است. با یک محاسبه سرانگشتی متوجه می شوید تعداد دفعات استفاده از داروهای شیمیایی به همراه مراجعات متعدد به پزشکان مختلف را می توان با داروهای طبیعی و روشهای سنتی درمان که بر اساس متابولیسم بدن است مقایسه کرد و تفاوتهای این دو را متوجه شد.

انجام زالو درمانی با هزینه کم در منزل

بسیاری افراد قیمتهای انواع زالو را نمی دانند. تعرفه ای برای هزینه زالو درمانی توسط درمانگر مشخص شده است که مراکز درمانی موظف به رعایت آن هستند. اما این کار را می توان در منزل نیز به انجام رسانید! زالوها به صورت خرده فروشی یا عمده دارای قیمتی متفاوت هستند. اگر شما بخواهید در منزل این کار را انجام دهید و یا زالوهای مربوط به زالودرمانی را خریداری کنید بایستی این کار را از مرکزی معتبر انجام دهید. مرکز تخصصی زالو پلاس توانسته است کیفیت مطلوبی از زالوهای طبی در سایز و نژادهای مختلف برای عرضه به بازار ایران آماده نماید. این زالوها به مدیزان مشخص و لازم قرنطینه می شوند تا مشکلی برای مصرف کننده به همراه نداشته باشد. هر زالو میزانی خون می مکد اما این را در نظر داشته باشید خون مکیده شده توسط زالوها از اهمیت چندانی برخوردار نیست بلکه در اصل آنزیمهایی مهم هستند که خون وارد می کنند. این آنزیمها عمل روانسازی و پاکسازی خون را بر عهده خواهند داشت.هزینه زالو درمانی

هزینه زالو درمانی در سال ۱۳۹۸

هر ساله در زمان تقریبا مشخصی میزان تعرفه ها برای اعمال طب سنتی از جمله اعمال یداوی آن مانند حجامت، فصد و زالودرمانی انجام می شود. تورم تاثیر زیادی در این امر ندارد چرا که زالوها نژاد اصیل ایرانی هستند و به مرورو با شیب خیلی کم قیمت آنها بالا می رود. تعرفه ای که برای هزینه زالو درمانی در سال ۱۳۹۸ تعیین شده است بین ۱۵ تا ۲۵ هزار توامن است که برای هر قطعه زالوی طبی درمانی دریافت می گردد. در نظر داشته باشید که قیمت یک بسته قرص در پزشکی نوین می تواند تا دهها برابر این قیمت باشد. در هیچ کجای دنیا نمی توان تمامی آنزیمهای ضد انعقاد و مفید زالوی طبی را در یک پکیج با این قیمت ارزان پیدا کرد. به همین دلیل است که می گویند برای تولید آنزیمهای زالوی طبی به صورت آزمایشگاهی هزینه های سرسام آوری را بایستی متقبل شد. این در صورتی است که زالوها بدون هیچ منت و کم و کاست و کاملا طبیعی توانسته اند آنزیمهای مورد نیاز را در اختیار بدن قرار دهند. البته این رابطه ای دو طرفه است یعنی زالوها در قبال عرضه این آنزیمها به بدن ما غذای خود یعنی خون را برای بقا دریافت می کنند.

کسب و کار مفید برای افراد خانواده

در اینکه می توان به واسطه زالوی طبی چه از پرورش و تکثیر گرفته چه از انجام زالودرمانی به سود اقتصادی خوبی دست پیدا کرد شکی نیست. اما بایستی بسته به نیاز خود بتوانید مسیری را انتخاب کنید که با علایق شما سازگار باشد و بتواند علاوه بر مادیت، روحیات شما را نیز تامین کند. انجام کار با زالوی طبی مستلزم روحیه قوی و مقداری خشن است چرا که شکل ظاهری آن تا اندازه ای چندش آور است و در اصل تغذیه این جاندار با خون انجام می شود. این جاندار در اذهان عمومی به صورت بدی جلوه داده شده حتی در مورد آن مثالهای اشتباهی نیز بوجود آمده است. اما در اصل زالو بیشترین فایده را برای درمان امراض خونی انسان دارد که می توان به خودی خود از هزینه های زیادی جلوگیری کند. در هر صورت اگر به فکر این هستید که با هزینه اندک کسب و کاری پر رونق داشته باشید می توانید به پرورش یا تکثیر زالو همچنین زالو درمانی نیز باندیشید. البته هر کدام از اینها مستلزم پشت سر گذاشتن دوره های آموزشی و داشتن تجربه در این زمینه است که به راحتی می توانید آن را به دست بیاورید.

زالوهای ارزان و مضراتی که می توانند به دنبال داشته باشند

متاسفانه شرایط اقتصادی کشوورمان در سال ۱۳۹۸ سبب شده است انبوه قشر جامعه به سمت مصرف محصولات با قیمت ارزانتر بروند که این امر خود می تواند باعث بروز مشکلاتی شود. البته در بسیاری موارد این امر می تواند بجا و مفید برای اقتصاد خانوار باشد. اما در مورد زالوی طبی و مواردی که مربوط به درمان می شوند بایستی گفت احتمال اینکه مشکلاتی در این زمینه بوجود بیاید که جبران آنها سخت یا غیر ممکن باشد وجود دارد. طی سالهای اخیر زالوهای وارداتی به بازار داخلی ورود پیدا کرده اند که در شرایط بسیار بدی به کشور وارد می شوند و انواع آلودگی ها یا بیماریهای مشکترک با انسان را به احتمال قوی با خود حمل و منتقل می کنند. این زالوها از کشورهایی نظیر ترکیه و آذربایجان به کشورمان ورود پیدا می کنند و بیشتر آنها نیز قاچاق هستند. قیمتی که برای این نوع زالو در نظر گرفته شده نیز تعجب آور است. چرا که در کشور ترکیه قیمت زالوهای پرورشی بعضا تا چندین برابر قیمت عرضه در ایران است. پس نمی توان گفت هدف خاصی از ورود این نوع زالو به ایران وجود ندارد که بایستی در این زمینه تحقیقات گسترده توسط مسئولان صورت پذیرد. اما روی سخن ما با افرادی است که زالوی طبی با قیمتهای ارزان به ایشان پیشنهاد می شود. انتظار داریم بیشتر مراقب سلامت خود باشید.


از طریق شماره تماس زیر می توانید با ما در ارتباط باشید.
عرضه کننده : کریمی
شماره موبایل: ۰۹۱۳۱۰۸۹۰۲۰
پست الکترونیکی: [email protected]
مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *