پرورش زالو طبی شغل نوین با در آمد بالا

پرورش زالو طبی شغل نوین با در آمد بالا

پرورش زالو طبی شغل نوین

پرورش زالو طبی شغل نوین و پر در آمد

در سالهای اخیر ایران به عنوان محیط مناسبی برای تولید و پرورش انواع زالو طبی شناخته شده است. از پرورش زالو طبی شغل نوین یاد می شود و بسیاری از افراد به سمت تولید این جاندار گرایش پیدا کرده اند. در میان تمام آبزیان پرورشی قابل تکثیر در پرورش می توان گفت کم هزینه ترین و بهترین آنها پرورش زالو طبی می باشد. پرورش زالو طبی شغل نوین محسوب می شود و به تازگی حمایت های بیشتری از این کار نیز صورت گرفته است. همچنین در امور پرورشی و تحقیقاتی اساتید بسیاری فعالیت دارند که توانسته اند بهترین راهکار ها برای تولید و پرورش را به دست بیاورند.

تجهیزات پرورش زالو طبی شغل نوین آبزی پروری

در میان تمامی آبزی پروران زالوهای طبی را می توان در تعداد انبوه و در محیطی با مساحت کم به تولید رسانید. در پرورش زالو طبی شغل نوین آبزی پروری از سطح و ارتفاع می توان استفاده کرد تا بیشترین تعداد از زالوها را در آ جای داد. تجهیزات ارزان قیمت همچنین مخارج اندک برای تولید زالو می تواند توجیه اقتصادی خوبی برای تولید و پرورش زالو طبی باشد. شما می توانید از آکواریوم های خانگی نیز به منظور تولید و پرورش این جاندار استفاده کنید. همچنین به دلیل کوچک بودن زالوها می شود از وان های پلاستیکی نیز استفاده مرد تا زالوها را در آن نگهداری نمود.

خرید و فروش انواع زالو برای پرورش

در امر پرورش زالو طبی شغل نوین آبزی پروری بایستی حتما دوره اول زالوها را برای تولید خریداری کرد. اگر قصد پرورش زالو طبی را دارید بایستی از لارو زالوها آغاز به کار نموده پس از طی کردن دوره پرورش آنها را به بازار عرضه نمایید. زالوها بیشترین ضریب تکثیر را در آبزیان دارند و می تواند تا چندین برابر از خود را نیز تکثیر کنند. پس اگر زالوهای لارو خود را به سایز مولد برسانید و عمل تکثیر زالوها را نیز انجام دهید می توانید سود بسیار بیشتری مسب نمایید. برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد نحوه پرورش و خرید و فروش انواع زالوها می توانید از طریق تماس تلفنی با نمیانده زالو پلاس در ارتباط باشید.


از طریق شماره تماس زیر می توانید با ما در ارتباط باشید.
عرضه کننده : کریمی
شماره موبایل: 09131089020
پست الکترونیکی: info@zaloplus.ir
مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *