پودر زالوی خشک شده و خراطین با کیفیت و قیمت مناسب

پودر زالوی خشک شده و خراطین با کیفیت و قیمت مناسب

پودر زالوی خشک شده و کرم خراطین

افرادی که به دنبال محصولات افزایش سایز هستند و قصد استفاهد از مواد طبیعی را دارند می توانند از توصیه های طب سنتی بهره گیری نمایند. دو نوع از محصولاتی که در طب سنتی ایرانی به منظور افزایش سایز اندام کوچک مانده تجویز می گردد روغن خراطین و زالوی طبی است. این محصولات با اسافاده از پودر زالوی خشک شده و کرم خراطین پودر ساخته می شوند. آنها را به پایه گیاهی اضافه می کنند تا همراه با داروهای گیاهی تاثیر گذاری خود را نمایش دهند. پودر زالوی خشک شده خواص بیشتری نسبت به خراطین دارد و مخلوط این دو با هم بهترین نتیجه را در حجم دهندگی خواهد داشت.

خرید و فروش پودر زالوی خشک شده

پودر زالوی خشک شده ایرانی قیمت بسیار بالاتری نسبت به نوع وارداتی آن دارد. دلیل آن نیز به خاطر نبودن پروسه خشک کردن و پرورش آسان زالو است. در کشور هایی نظیر هند و پاکستان مکانهایی برای پرورش و تولید پودر زالوی خشک شده و خراطین خشک وجود دارد. همچنین به صورت انبوه تولید می شود تا قیمتی که به دست خریدار می رسد در ارزانترین قیمت ممکن باشد. اما بهتر است برای خرید یا فروش این محصولات در ایران از طریق مرکزی معتبر اقدام نمایید تا بهترین کیفیت و قیمت را به شما ارائه نماید. مرکز تخصصی زالو پلاس با تجربه و علم در زمینه انواع زالوی طبی و محصولات آن توانسته است بهترین کیفیت و قیمت را به بازار عرضه نماید.پودر زالوی خشک شده

ارسال محصولات به سراسر کشور

علاوه بر تولید زالو در محیط های استریل بایستی تمایم مراحل کار از جمله خشک کردن بسته بندی و ارسال نیز به صورت کاملا بهداشتی انجام گردد. پس از ثبت سفارش در این مرکز محصول خریداری شده به صورت کاملا بهداشتی بسته بندی می گردد و آماده ارسال به هر نقطه از ایران می باشد. همکاری با پست جمهوری اسلامی ایران سبب می گردد که امکان ارسال بار برای مشتری در هر نقطه ایران وجود داشته باشد. همچنین سرعت در انجام انتقال بار به مقصد و امنیت آن از دیگر مزایای ارسال با پست می باشد. برای دریافت اطلاعات بیشتر با نماینده زالو پلاس در ارتباط باشید.


از طریق شماره تماس زیر می توانید با ما در ارتباط باشید.
عرضه کننده : کریمی
شماره موبایل: ۰۹۱۳۱۰۸۹۰۲۰
پست الکترونیکی: [email protected]
مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *