فروشگاه پودر زالو طبی و روغن خراطین

فروشگاه پودر زالو طبی و روغن خراطین

فروشگاه پودر زالو

پودر زالو طبی و خراطین

زالوها را می توان در هر اندازه و سایزی به حالت خشک شده در آورد تا برای روغنگیری استفاده شوند. اما معمولا در ایران پس از طی کردن طول عمر این کار را انجام می دهند. به زالوهایی که برای خشک شدن انتخاب می شوند زالو خرسی هم میگویند. از لحاظ سایز به بزرگترین حد خود رسیده و دیگر مصرفی بجز روغن زالو نخواهند داشت. زالو پلاس به عنوان فروشگاه پودر زالو طبی و خراطین همچنین زنده این جانداران توانسته است طی سالهای اخیر مقدار زیادی روغن تولیدی خود را به بازار عرضه نماید. خرید از فروشگاه پودر زالو طبی و خراطین به صورت اینترنتی می باشد.

روغن زالو طبی و خراطین

از روغن زالو طبی و خراطین که توسط پودر این جانداران به علاوه مقدار مشخصی داروهای گیاهی بدست می آید به منظور افزایش سایز بهره گیری می شود. این افزایش سایز بیشتر در مورد اندامی مانند آلت تناسلی مردانه همچنین سینه، باسن، لب و گونه در بانوان مشاهده می شود. در روغن زالو طبی بیش از ۱۰۰ نوع آنزیم پروتئینی وجود دارد که خراطین مقدار کمتری از این آنزیمها را داراست. اگر قصد افزایش سایز با ماندگاری بالا، همراه با سرعت جوابدهی بیشتر دارید می توانید از روغن زالو طبی یا میکس آن استفاده نمایید. در این فروشگاه پودر زالو طبی به علاوه زنده این جانور محصولات آن نیز به فروش میرسد.

فروشگاه پودر زالو طبی و خراطین

زالو طبی و کرم ایزینیا فتیدا اگر چه از یک خانواده یعنی کرم های حلقوی هستند اما خصوص زالو برای سلامتی انسان بسیار بیشتر از زالو است. در زالو پلاس به عنوان مرجع فروشگاه پودر زالو طبی و خراطین همچنین روغن این موجودات با قیمت بسیار مناسب همراه با کیفیت بالا عرضه می شود. شما عزیزانی که قصد خرید روغن، پودر یا زنده این جانداران را دارید می توانید از طریق تماس تلفنی با نماینده ما رسمی ما در ارتباط باشید.


از طریق شماره تماس زیر می توانید با ما در ارتباط باشید.
عرضه کننده : کریمی
شماره موبایل: ۰۹۱۳۱۰۸۹۰۲۰
پست الکترونیکی: info@zaloplus.ir
مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *