قیمت پودر زالو طبی خشک شده خراطین

قیمت پودر زالو طبی خشک شده خراطین
پودر زالو طبی خشک شده
پودر زالو طبی خشک شده

پودر زالو طبی خشک شده و خراطین

زالوها بیش از ۶۵۰ گونه دارند که به نوعی از خانواده کرم های حلقوی می باشند. این جاندار در طب سنتی ایرانی جایگاه ویژه ای دارد و می تواند بسیاری از امراض که به خون مرتبط است را بهبود بخشد. اما نه تنها در زمان حیات خود برای سلامتی انسان مفید است بلکه پودر زالو طبی خشک شده نیز در درمان و امور بهداشتی کاربرد دارد. یکی از کاربردهای پودر زالو طبی خشک شده استفاده در روغنگیری است. روغن زالو طبی برای افزایش سایز اندام کوچک مانده بدن از جمله آلت تناسلی مردانه همجنین سینه، باسن، لب و گونه ها در بانوان استفاده می شود. ساخت این روغن بر اساس دستورات طب سنتی است که از پودر زالوی طبی خشک شده بهره گیری مینمایند.

کاربرد پودر زالو طبی خشک شده و خراطین

کابرد اصلی پورر زالو طبی و خراطین خشک شده در طب سنتی به منظور روغن گیری است. اما پودر زالو طبی خشک شده و کرم ایزینیا فتیدا برای لوازم آرایشی و بهداشتی همچنین محصولات بدنسازی مورد استفاده قرار میگیرد. در ساخت بسیاری از داروهایی که پزشکی نوین از آنها استفاده می نماید و به زیبایی مربوط است از این نوع پودر به صورت کنسانتره و غنی شده استفاده می شود. اما در ایران به دلیل نبود تکنولوژی کافی فقط در زمینه روغن گیری به صورت صنعتی و سنتی از پودر زالو طبی خشک شده و خراطین استفاده می شود.

قیمت پودر زالو طبی خشک شده و خراطین

زالو پلاس علاوه بر عرضه زالو طبی در سایزهای مختلف محصولاتی همچون پودر زالو طبی خشک شده و خراطین را با قیمت مناسب عرضه می نماید. قیمت خراطین و پودر زالو طبی خشک تفاوت زیادی با هم دارد و دلیل اصلی آن نحوه تولید هر کدام از آنها به علاوه خواص ایشان می باشد. زالو طبی بیش از ۱۰۰ نوع آنزیم پروتئینی مفید را در خود دارد که همین می تواند قیمت پودر آنرا تا چند برابر خراطین افزایش دهد. از نظر کارایی هر دو مورد مانند هم هستند اما تاثیرات زالو بسیار بیشتر از خراطین می باشد. شما عزیزان می توانید جهت استعلام قیمت زالو و محصولات آن با نمیاتده سایت تخصصی زالو پلاس در ارتباط باشید.


از طریق شماره تماس زیر می توانید با ما در ارتباط باشید.
عرضه کننده : کریمی
شماره موبایل: ۰۹۱۳۱۰۸۹۰۲۰
پست الکترونیکی: info@zaloplus.ir
مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *