فروش کرم خاکی خراطین یا زالو خشک

فروش کرم خاکی خراطین یا زالو خشک

فروش کرم خاکی خراطین

بسیاری از افراد تفاوت بین روغن زالو طبی و روغن خراطین را نمی دانند. البته این دو محصول در طب سنتی به یک منظور مورد استفاده قرار می گیرد اما در اصل روغن زالو طبی دارای بیش از ۱۰۰ نوع آنزیم پروتئینی همچنین مواد ضد انعقاد می باشد. همچنین خراطین نیز دارای بسیاری املاح و مواد پروتئینی است که برای حجم دادن و جذب بیشتر آب زیر پوست بکار می روند. اما فروشگاه هایی هستند که تحت عنوان فروش کرم خاکی اقدام به عرضه محصولات بی کیفیت می کنند. فروش کرم خاکی بیشتر به منظور تهیه کودهای ورمی کمپوست همچنین تغذیه انواع دام و طیور مورد استفاده قرار می گیرد. پس اگر قصد تهیه روغن افزایش سایز طبیعی را دارید بهتر است از طریق مراکزی که به صورت تخصصی در این زمینه فعالیت دارند مواد اولیه مرغوب را تهیه نمایید.

قیمت فروش کرم خاکی و خراطین

همانطور که اشاره شد فروش کرم خاکی بیشتر به منظور تغذیه جانداران است اما خراطین برای گرفتن روغن های افزایش سایز همراه با زالو طبی مورد استفاده قرار می گیرد. قیمت فروش کرم خاکی نیز از خراطین کمتر است و در بازار با قیمتهای بسیار متفاوت بسته به اصالت و کیفیت مورد معامله قرار می گیرد. یکی از گونه های وارداتی که بسیار مرغوب است آرژانتینی است که به ایران وارد شده و پرورش داده می شود. در کشورهای اروپایی همچنین آمریکای جنونی این کرم خاکی چیزی در حدود ۴۰ دلار مورد معامله قرار می گیرد. البته در این نقاط بیشتر به منظور مصارف داروسازی مورد استفاده می گیرد.

فروش کرم خاکی

ارسال انواع کرم خشک به سراسر کشور

روزانه مقدار زیادی از روغن خراطین یا روغن زالوی طبی در سراسر کشور مورد استفاده قرار می گیرد. به همنی دلیل بایستی مواد اولیه مرغوب برای ساخت این محصولات تامین گردد. مرکز تخصصی زالو پلاس علاوه بر تامین انواع زالوی طبی در سایزهای مختلف توانسته است محصولاتی از جمله کرم خاکی خشک، خراطین درجه بندی همچنین زالوی خشک درجه یندی را نیز به بازار عرضه نماید. شما عزیزن از هر نقطه ایران که خواهان این محصولات هستید می توانید از طریق خرید اینترنتی محصول خود را درب منزل تحویل بگیرید. فروش روغن کرم خاکی در سایت آمازون نیز انجام می شود.


از طریق شماره تماس زیر می توانید با ما در ارتباط باشید.
عرضه کننده : آقای کریمی
شماره موبایل: ۰۹۱۳۱۰۸۹۰۲۰
پست الکترونیکی: info@zaloplus.ir
مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *