پودر کرم خاکی و تفاوت آن با خراطین یا زالوی طبی خشک

پودر کرم خاکی و تفاوت آن با خراطین یا زالوی طبی خشک

پودر کرم خاکی چیست؟

در طبیعت انواع محصولات برای بهتر و طبیعی تر زیستن انسان وجود دارد. بسیاری از موارد برای درمان بکار می روند که می توان از این موارد به خراطین، زالوی طبی یا کرم خاکی اشاره کرد. البته از اینها می شود فرآورده هایی را تولید که که برای موارد خاص در طب سنتی مورد استفاده قرار می گیرد. اما اصلی ترین کاربرد پودر کرم خاکی استفاده در خوراک دام و طیور است. هر چند در داروسازی هم از پودر کرم خاکی استفاده می شود تا بعضا موارد بهداشتی یا زیبایی ساخته شود. اما از خراطین یا زالوی طبی خشک فقط در ساخت روغنهای افزایش سایز اقایان و بانوان به صورت ویژه استفاده می شود. پس در حقیقت باید گفت پودر کرم خاکی با خراطین و زالوی طبی تفاوت زیادی چه از نظر شکل، قیمت و کاربرد دارد.

جایگزین پودر کرم خاکی

بسیاری از افراد در بازار ایران به دلیلی نبو اطلاعات کافی در زمان خرید خراطین یا زالو و حتی روغنهای این محصولات با روغن یا پودر کرم خاکی مواجه می شوند. البته نه اینکه نتوان از پودر کرم خاکی یا روغن آن به منظور افزایش سایز استفاده کرد اما تاثیری که برجای خواهد گذاشت پایینتر خواهد بود. پس از خراطین و پودر زالوی طبی اصل درجه یک می توان به عنوان بهترین جایگزین داروهای شیمای موجود در بازار و روش های دردناک پزشکی نوین استفاده کرد. بیش از ۱۰۰ نوع آنزیم پروتئینی بسیار مفید به همراه آنزیم های ضد انعقاد در بدن و بزاق این جانداران وجود دارد. با خشک کردن اصولی این موجودات به صورت مستقیم به آنزیم های آن دسترسی پیدا خواهیم کرد.پودر کرم خاکی

خرید پودر خراطین و زالوی طبی

یکی از مشکلاتی که در بازار خرید و فروش این محصولات وجود دارد نداشتن اطلاعات کافی پیرامون این محصولات است. متاسفانه در بازاری که تقاضا زیاد است ورود افراد سودجو به سرعت شیوع پیدا می کند. به عنوان مثال روغن های تقلبی که تحت عنوان زالو یا خراطین به بازار عرضه میشود عمدتا از روشهای نادرست و مواد اولیه نامرغوب ساخته می شوند. حتی بسیاری از آنها با عنوان خارجی از کیفیت بسیار نا مطلوبی برخوردار هستند. اگر قصد خرید روغن خراطین و زالوی طبی را دارید بهتر است برای این مورد از طریق مراکز تخصصی اقدام به خریداری نمایید. خرید روغن خراطین و زالوی طبی اصل هم اکنون از طریق سایت تخصصی زالو پلاس مقدور می باشد. می توانید با ارتباط با نماینده این مرکز تخصصی بالاترین کیفیت را دریافت نمایید.


از طریق شماره تماس زیر می توانید با ما در ارتباط باشید.
عرضه کننده : آقای کریمی
شماره موبایل: ۰۹۱۳۱۰۸۹۰۲۰
پست الکترونیکی: info@zaloplus.ir
مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *