پودر کرم خاکی و ۲ تفاوت آن با خراطین یا زالوی طبی خشک درجه ۱

پودر کرم خاکی و ۲ تفاوت آن با خراطین یا زالوی طبی خشک درجه ۱

پودر کرم خاکی چیست؟

در طبیعت انواع محصولات برای بهتر و طبیعی تر زیستن انسان وجود دارد. منظور از محصولات همان موادی است که به صورت طبیعی مقداری از آن در بدن انسان وجود دارد اما یا کافی نیست یا از بین رفته است. ما با کمک گرفتن از مواد طبیعی می توانیم مقدار مورد نیاز بدن به آنها را تامین نماییم. بسیاری از موارد برای درمان بکار می روند که می توان از این موارد به خراطین، زالوی طبی یا کرم خاکی اشاره کرد. البته از اینها می شود فرآورده هایی را تولید که که برای موارد خاص در طب سنتی مورد استفاده قرار می گیرد. اما اصلی ترین کاربردپودر کرم خاکی استفاده در خوراک دام و طیور است. این موجود را به صورت زنده یا خشک شده می توان در موارد تغذیه دام و طیور مورد استفاده قرار داد. البته در بسیاری مواد ترکیب خشک شده کرم خاکی یا ایزینیا فتیدا با مواد غذایی دیگر برای دام بهترین جوابدهی در رشد را خواهد داشت. هر چند در داروسازی هم از پودر کرم خاکی استفاده می شود تا بعضا موارد بهداشتی یا زیبایی ساخته شود. اما از خراطین یا زالوی طبی خشک فقط در ساخت روغنهای افزایش سایز اقایان و بانوان به صورت ویژه استفاده می شود. پس در حقیقت باید گفت کرم خاکی با خراطین و زالوی طبی تفاوت زیادی چه از نظر شکل، قیمت و کاربرد دارد. در ادماه برای اینکه با این جانداران بهتر و بیشتر آشنا شوید توضیحاتی ارائه خواهیم کرد.

تفاوت های زالوی طبی، خراطین با پودر کرم خاکی

شاید هر سه این جانداران از یک خانواده یعنی کرم های حلقوی باشند اما با تحقیقاتی که روی هر کدام از این ۳ به عمل آمده است اثبات شده که مواد موجود در بدن هر یک متفاوت است. یعنی اینکه کاربردهای آنها هم می تواند تفاوت هایی با یکدیگر داشته باشد. سابقه روغن خراطین یا روغن کرم برای افزایش سایز به دوران کهن باز می گردد. زمانیکه انسانها برای تقویت قوای جنسی خود به فکر چاره ای بودند. این اتفاق اغلب در قبایلی رخ می داد که از قوانین چند زنی یا تعدد همسر پروری می کرده اند. مواد پروتئینی زیادی در خراطین وجود دارد که می تواند برای افزایش سایز و حجم اندام کوچک مانده بدن بسیار مفید باشد. البته بسیاری افراد پودر کرم خاکی را با کرم خراطین خشک اشتباه می گیرند که به دلیل عدم آگاهی در این زمینه این اتفاق رخ می دهد. از نظر ظاهری این دو نژاد تقریبا به یک شکل هستند اما سایز کرم خراطین(کالیفنیا) بسیار بزرگتر از نژاد ایزینیا(کرم خاکی) است.البته بسیاری از سایزها در کرمها وجود دارد و برخی از آنها با چشم غیر مسلح قابل مشاهده نخواهند بود. زالوی طبی اما از نظر شکل ظاهری با این ۲۲ نژاد متفاوت است و تقارن در دو سمت آن مشاهده نمی شود. زالوهای طبی دارای یک سر بزرگتر که برای حرکت و یک سر کوچکتر برای تغذیه هستند. همچنین نوع تغذیه زالوها نیز متفاوت است. غذای اصلی زالوهای طبی خون است. خون می تواند در طبیعت از هر جانداری برای زالو مفید باشد اما بیشتر از خون پستاندارن خون گرم تغذیه خود را انجام می دهد. سایز زالوها در مقایسه با کرم ها تقریبا برابر است و امکان دارد تا ۲۵ یا ۳۰ سانتی متر نیز رشد داشته باشند.پودر کرم خاکی

موارد استفاده از روغن خراطین و زالوی طبی

در بسیاری از نوجوانان به خصوص بانوان نوجوان استفاده از روغن خراطین و زالوی طبی برای بزرگتر شدن اندام زنانه توصیه می شود. البته بیشتر برای افرادی که با سایز کوچکتری از این اندام روبرو هستند. دلایل مختلفی برای کوچک ماندن یک یا هر دو سینه در زنان وجود دارد که اغلب ژنتیکی هستند و می توان با اندکی تقویت در رشد آنها تاثیرات مثبت را مشاهده کرد. زنان باردار بعد از شیردهی نیز به همین مشکلات دچار می شوند که پس از قطع شیردهی می توانند از این محصولات به خوبی بهره بگیرند. اگر روغن میکس زالو با خراطین استفاده شود که تا چندین برابر با حجم بزرگتر واجه خواهید شد. همچنین برای لبها، گونه ها و باسن نیز کاربرد بسیار خوبی دارد. در آقایان نیز از روغن میکس زالو خراطین برای افزایش سایز اندام مردانهبهره گیری می شود. در بسیاری آقایان ایرانی به دلیل تغذیه نا مناسب همچنین استفاده از سردی های بیش از حد یا مصرف دود و دخانیت به مرور زمان با بالاتر رفتن سن نیز سایز آلت تناسلی کوچکتر می شود. در سنین پایینتر در مردان با تغذیه مناسب و رسیدگی در زمان مناسب و استفاده از روغن هایی مانند میکس زالو خراطین در بزرگسالی با سایز بزرگتری از آلت تناسلی همراه خواهد بود. ورزش نیز تا حدود زیادی در سایز الت تناسلی تاثیرگذار است. سعی کنید روزانه حداقل نیم ساعت پیاده روی تحت فشار برای خود در نظر بگیرید.

جایگزین پودر کرم خاکی

بسیاری از افراد در بازار ایران به دلیلی نبو اطلاعات کافی در زمان خرید خراطین یا زالو و حتی روغنهای این محصولات با روغن یا پودر کرم خاکی مواجه می شوند. البته نه اینکه نتوان از پودر کرم خاکی یا روغن آن به منظور افزایش سایز استفاده کرد اما تاثیری که برجای خواهد گذاشت پایینتر خواهد بود. پس از خراطین و پودر زالوی طبی اصل درجه یک می توان به عنوان بهترین جایگزین داروهای شیمای موجود در بازار و روش های دردناک پزشکی نوین استفاده کرد. بیش از ۱۰۰ نوع آنزیم پروتئینی بسیار مفید به همراه آنزیم های ضد انعقاد در بدن و بزاق این جانداران وجود دارد. با خشک کردن اصولی این موجودات به صورت مستقیم به آنزیم های آن دسترسی پیدا خواهیم کرد.پودر کرم خاکی

خرید پودر خراطین و زالوی طبی

یکی از مشکلاتی که در بازار خرید و فروش این محصولات وجود دارد نداشتن اطلاعات کافی پیرامون این محصولات است. متاسفانه در بازاری که تقاضا زیاد است ورود افراد سودجو به سرعت شیوع پیدا می کند. به عنوان مثال روغن های تقلبی که تحت عنوان زالو یا خراطین به بازار عرضه میشود عمدتا از روشهای نادرست و مواد اولیه نامرغوب ساخته می شوند. حتی بسیاری از آنها با عنوان خارجی از کیفیت بسیار نا مطلوبی برخوردار هستند. اگر قصد خرید روغن خراطین و زالوی طبی را دارید بهتر است برای این مورد از طریق مراکز تخصصی اقدام به خریداری نمایید. خرید روغن خراطین و زالوی طبی اصل هم اکنون از طریق سایت تخصصی زالو پلاس مقدور می باشد. می توانید با ارتباط با نماینده این مرکز تخصصی بالاترین کیفیت را دریافت نمایید.


از طریق شماره تماس زیر می توانید با ما در ارتباط باشید.
عرضه کننده : آقای کریمی
شماره موبایل: ۰۹۱۳۱۰۸۹۰۲۰
پست الکترونیکی: [email protected]
مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code