چاقی صورت روغن زالو طبی و خراطین اصل ایرانی

چاقی صورت روغن زالو طبی و خراطین اصل ایرانی

چاقی صورت روغن زالو طبی

چاقی صورت روغن زالو طبی و خراطین

برای چاقی صورت روغن زالو طبی و خراطین دو گزینه کاملا طبیعی و فید در طب سنتی ایرانی هستند. این دو محصول که از مواد اولیه درجه یک تهیه می شوند می توانند علاوه بر اندام زنانه مانند سینه و باسن افزایش سایز اعضای صورت را نیز به همراه داشته باشند. به منظور چاقی صورت روغن زالو طبی از خراطین کارایی بهتری دارد چرا که بیش از ۱۰۰ نوع آنزیم پروتئینی مفید در آن وجود دارد که جذب املاح برای عضو مورد نظر را بسیار آسان می کند. مهمترین این آنزیم ها هیرودین و هیستامین است که تولید آن در محیط آزمایشگاهی شامل هزینه های بسیار می شود به همین دلیل استفاده طبی از آن را می توان بهترین گزینه دانست.

نحوه استفاده از روغن زالو و خراطین

همانظور که گفته شد برای چاقی صورت روغن زالو طبی و خراطین دو گزینه کاملا طبی در طب سنتی ایرانی می باشد و بایستی در استفاده آن از روش ویژه استفاده نمود. نحوه استفاده روغن زالوی طبی به طور معمول روزی ۲ مرتبه به صورت مالشی بر پوست و ماساژ تا ۵ دقیقه است که قبل از آن بایستی صورت با آب ولرم شست و شو داده شود تا منفذ آن باز شده جذب آنزیم ها برای پوست با سهولت انجام گردد. برای چاقی صورت روغن زالو را با خراطین می توان میکس نمود تا تاثیرا بیشتری را دریافت کرد. اما در صورت استفاده از روغن های نا مرغوب بایستی حتما یک یا ۲ روز آنرا تست نمایید.

فروش ویژه روغن زالو و خراطین اصل

زالو پلاس علاوه بر تولید و عرضه زالوی طبی در سراسر کشور اقدام به عرضه بهترین نمونه از محصولات این جاندار نیز نموده است. پیشنهاد ما به شما مشتریان گرامی که قصد دارید دست یابید به چاقی صورت روغن زالو طبی است می تواند بسیار شما را شگفت زده نماید. برخی افراد در طول مدت رژیک غذایی خود دچار لاغر شدن شدید اعضای صورت می شوند که این امر می تواند اعتماد به نفس ایشاان را تا حدود بسیار زیادی کاهش دهد. ارتباط اب نمیانده زالو پلای می تواند اطلعات مفیدی را از نحوه خرید و فروش و محصولات در اخیتار شما عزیزان قرار دهد.


از طریق شماره تماس زیر می توانید با ما در ارتباط باشید.
عرضه کننده : کریمی
شماره موبایل: ۰۹۱۳۱۰۸۹۰۲۰
پست الکترونیکی: info@zaloplus.ir

 

مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *