چگونه روغن زالوی میکس خراطین ۲ کاربرده ترکیبی بسازیم

چگونه روغن زالوی میکس خراطین ۲ کاربرده ترکیبی بسازیم

چگونه روغن زالوی میکس خراطین بسازیم؟

بالاترین کیفیت از محصولاتی که به عنوان داروهای گیاهی به حساب می آیند زمانی به دست می آید که از فرمول و مواد اولیه مخصوص با درجه خلوص بالا استفاده شود. شما می توانید این روغن را در منزل در حجم اندک نیز بسازید. البته امکان دارد اندکی دشوار باشد یا حداقل برای دو یا چند بار اول روغن با کیفیتی بدست نیاید. اما اگر بدانید چگونه روغن زالوی میکس خراطین بسازید مطمئن باشید پ از کسب تجربه و استفاده از علم مربوط به این کار بهترین تاثیر از روغنها را دریافت خواهید کرد. روغن میکس زالوی طبی خراطین محصولی ویژه با فرمول خاص به حساب می آید که برای افزایش سایز اندام کوچک مانده بدن یا رفع چین و چروک و تیرگی های پوستی مورد استفاده قرار می گیرد. روغن میکس زالوی طبی و خراطین همچنین در رفع دردهای مفصلی یا ریزش مو یا رشد مجدد آن مورد استفاده قرار می گیرد. البته مدت زمان زیادی از کشف این ماده به عنوان حجم دهنده می گذرد. کشورهای دارای تمدن پزشکی مانند ایران، هند، چین و مصر از زالوی طبی و فرآورده هایی نظیر روغن زالوی طبی و خراطین استفاده می کرده اند. قبایلی که در گذشته از رسم چند زنی پیروی می کرده اند نیز برای تقویت قوای جنسی خود از روغن خراطین یا زالوی طبی استفاده می کرده اند.چگونه روغن زالوی میکس خراطین

چگونه روغن زالوی میکس خراطین با کیفیت بالا تولید کنیم؟

همانطور که اشاره شد با دانستن چگونه روغن زالوی میکس خراطین تولید کنیم و در اختیار داشتن مواد اولیه مرغوب می توانید بهترین کیفیت از این محصولات را بدست بیاورید. مواد اولیه ای که برای ساخت روغن میکس زالوی طبی و خراطین نیاز دارید:

  1. روغن پایه (زیتون، کنجد یا روغنهایی که به عنواه حجم دهنده نیز استفاده می شوند برای بالاتر بردن تاثیر روغن)
  2. خراطین خشک شده
  3. زالوی طبی خشک شده
  4. ظرف برای نگهداری مواد در آن (ظروف استیل یا غیر فلزی برای این منظور می توانند بهتر باشند)
  5. پارچه یا طرف برای صاف کردن روغن که می تواند به صورت بصری قابل تشخیص باشد.

بعد از اینکه این موارد را تهیه کردید زمان آن رسیده است که برای آماده سازی شرایط و امکانات اقدام نمایید. در اینجا چگونه روغن زالوی میکس خراطین بسازیم بیش از پیش مورد توجه قرار می گیرد. به دو روش می شود روغن مورد نظر را تهیه کرد. روش سنتی که بیشتر در این متن مورد توجه قرار خواهد گرفت با استفاده از نور غیر مستقیم خورشید است. آنزیمهای زالوی طبی و خراطین برای آزاد یا به اصطلاح علمی کوفاکتور شدن نیاز به گرما و نور و مقداری از اشعه های خورشید دارند. به همنی دلیل است که می گوییم روغن را در معرض نور غیر مستقیم خورشید قرار دهید. خشک شده زالوی طبی یا خراطین که به صورت پودر یا نیمکوب در آمده را در ظرفی که از قبل آماده کرده اید می ریزید و روغن را طوری که کاملا روی این مواد را بپوشاند بریزید. مدت زمانی که روغن برای آماده شدن نیاز دارد بین ۳۰ تا ۸۰ روز است. البته اگر بتوانید روغن را بعد از ۳۰ روز صاف کنید و مجددا به آن خراطین یا زالو بیافزایید و به مدت ۳۰ روز دیگر این کار را انجام دهید کیفیت دریافتی تا چندین برابر افزایش می یابد.

خواص روغن زالوی طبی خراطین

روغنی که به عنوان روغن ماساژ استفاده می شود علاوه بر افزایش حجم و سایز اندام کوچک مانده بدن خاصیتهای دیگری نیز دارد. از جمله این خواص می توان به رفع لخته و گرفتگی های خونی که در عروق وجود دارند اشاره کرد. این گرفتگی ها به دلایل مختف بروز خواهند کرد. بالا رفتن سن، کوچک شدن رگها به دلیل استعمال دخانیات یا استفاده از سبکهای غذایی نامناسب و دلیلهایی که موجب این عارضه خواهند شد. بیش از ۱۰۰ نوع آنزیم ضد انعقاد از جمله هیرودین، هیستامین، هیلارونیداز و هیستامین در بدن و بزاق زالوی طبی وجود دارد که طبیعی ترین و قوی ترین در طبیعت هستند. این آنزیمها توانایی نفوذ به سراسر بدن را خواهند داشت که کوچکترین مویرگهای بدن هم شامل آنها خوهند شد. خون در تک تک عروق جریان دارد که همراهی این آنزیمها با گلوبولهای خون سبب می شود اگر لخته یا گرفتگی در مویرگهای کوچک وجود داشته باشد به راحتی از بین برود. البته بایستی برای این امر صیر داشت چرا که بر خلاف مواد شیمایی بازدارنده که درمان ناقص انجام می دهند این محصولات درمان کامل را انجام خواهند داد و به مرور زمان بدن را مجبور به بازسازی خواهند کرد. پس تا اینجا با میزان اندکی از خواص زالوی طبی نیز آشنا شدیم که برای بیشتر دانستن در این مورد می توانید به منابع سایت تخصصی زالو پلاس مراجعه فرمایید.چگونه روغن زالوی میکس خراطین

خرید روغن میکس زالوی طبی خراطین مرغوب

می دانید که تجربه و علم در تولید محصولاتی از این دست می تواند بهره وری را افزوده تاثیر محصولات را بالاتر ببرد. مرکز تخصصی زالو پلاس علاوه بر تولید و عرضه بهترین گونه زالوهای طبی (اورینتالیس) توانسته است فرمول ویژه با کاربردهای گوناگون را برای روغن میکس زالو طبی خراطین بدست بیاورد. این فرمول به واسطه چندین ماه تجربه و تحقیق به دست آمده است. یعنی اینکه می توان با اتکا به فرمول ویژه به علاوه مواد اولیه مرغوب که به صورت وارداتی خریداری می شوند بهترین روغن موجود در بازار را ساخت. همچنین بهترین قیمت برای این محصول در نظر گرفته شده است تا با حذف واسطه ها بتوان خریدی معقول و مقرون به صرفه داشت.


از طریق شماره تماس زیر می توانید با ما در ارتباط باشید.
عرضه کننده : کریمی
شماره موبایل: ۰۹۱۳۱۰۸۹۰۲۰
پست الکترونیکی: [email protected]
مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *