چگونه روغن کرم خاکی خراطین یا زالو طبی تولید کنیم

چگونه روغن کرم خاکی خراطین یا زالو طبی تولید کنیم

چگونه روغن کرم خاکی خراطین

چگونه روغن کرم خاکی خراطین تولید کنیم؟

شاید سوال چگونه روغن کرم خاکی خراطین یا روغن زالو طبی را در خانه تولید کنیم برای شما هم پیش آمده باشد. روغن خراطین و زالوی طبی در طب سنتی ایرانی به منظور افزایش سایز اندام کوچک مانده بدن مورد استفاده قرار می گیرد. تهیه اصل این روغنها از بازار امروزی بسیار سخت است. اما بهترین روش برای اینکه روغن اصل و با کیفیت در اختیار داشته باشید آن است که بدانید چگونه روغن کرم خاکی خراطین و روغن زالوی طبی را در خانه می توان تولید کرد. با این کار از روغنی استفاده می کنید که تمامی اطلاعات را در مورد آن خواهید دانست. همچنین بدون هیچگونه افزودنی می باشد.

روش تولید روغن خراطین و زالو طبی

دستورات طب سنتی که از حکیمان بزرگی همچون ابوعلی سینا برجای مانده است می توان کمک خوبی در جواب چگونه روغن کرم خاکی خراطین و زالو طبی تولید کنیم باشد. در این دستورات آمده است که برای ساخت این محصولات بایستی از مواد اولیه درجه یک بهره گرفت. پودر خشک خراطین و زالوی طبی با اضافه شدن به پایه گیاهی می تواند بترین روغن را به ما بدهد. البته از روش های دیگری همچون دستگاه های صنعتی برای تهیه روغن استفاده می شود که در مورد کیفیت آن در این مطلب بحثی نخواهیم داشت. اما به طور کلی در روش سنتی بایستی از یک پایه گیاهی، داروهای کاملا طبیعی گیاهی همچنین خشک شده زالو یا کرم خراطین بهره گیری کرد.

ارسال روغن و پودر به سراسر کشور

اگر می دانید چگونه روغن کرم خاکی خراطین و زالو طبی تولید می شود می تواند دست بکار شوید. در غیر این صورت پس از کسب اطلاعات لازم در این زمینه می توانید کرم خشک شده آن را خریداری نموده و در منزل روغن را تولید کنید. همچنین امکان خرید روغن خراطین از طریق سایت تخصصی زالو پلاس با بهترین قیمت ممکن وجود دارد. ارسال بار از طریق شرکت پست ایران است که می تواند امنیت بار را نیز تضمین کند. یعنی شما در صورت خرید پستی محصول را بدون هیچگونه افزودنی و کاملا سالم در محل خود دریافت خواهید کرد.


از طریق شماره تماس زیر می توانید با ما در ارتباط باشید.
عرضه کننده : کریمی
شماره موبایل: ۰۹۱۳۱۰۸۹۰۲۰
پست الکترونیکی: info@zaloplus.ir
مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۲ دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است

 1. محمودی
  ۱:۵۷ ۱۳۹۷/۰۲/۲۳

  سلام میشه بگید چجوری روغن خراطین و زالو وبگیرم و میشه این دو رو با هم مخلوط کرد

  • علی کریمی
   ۱۱:۵۴ ۱۳۹۷/۰۲/۳۰

   دردو بر شما دوست عزیز
   روغن میکس زالو خراطین نیازی به مخلوط کردن نداره
   دست ساز روغن میکس زالو خراطین به نسبت مشخص با یکدیگر مخلوط شده اند.
   برای تهیه این روغن می توانید با ما در ارتباط باشید.
   ۰۹۱۳۱۰۸۷۹۰۲۰ کریمی