کرم خاکی خراطین خشک شده و پودر زالو

کرم خاکی خراطین خشک شده و پودر زالو

کرم خاکی خراطین

کرم خاکی خراطین

اگر به هنگام بارندگی بر سطح زمین دقت نمایید یا درون باغچه زمان جابجا کردن خاک دقت کنید کرم خاکی خراطین را خواهید دید. این کرم از نژاد ایزینیا فتیدا می باشد. جالب است بدانید که کرم خاکی خراطین در طب سنتی ایرانی از دیرباز خاصیت درمانی داشته است. خاصیت اصلی خراطین افزایش سایز اندام کوچک مانده بدن مثل آلت تناسلی مردانه است. همچنین بانوان می توانند برای حجم دادن به گونه ها، رفع جین و چروک، حجیم کردن لب و باسن و سینه و رفع تیرگی های دور چشم از روغن خراطین بهره گیری نمایند. دستور ساخت روغن خراطین درجه یک از منابع بر جا مانده طب سنتی ایرانی استخراج شده است. افزودن مقدار مشخصی از داروهای گیاهی تأثیر آنرا تا چندین برابر افزایش می دهد.

کرم خاکی خراطین خشک شده

این جاندار را تحت شرایط خاصی خشک کرده به پودر تبدیل می نمایند. البته برخی افراد نیز از کرم زنده برای روغن گیری استفاده می کنند که تأثیر کمی را برای مصرف کننده خواهد داشت. از زالوی طبی هم برای روغنگیری استفاده می شود که تأثیرات بسیار بیشتری نسبت به خراطین دارد. اما در اصل اولین موارد استفاده برای افزایش سایز در کرم خاکی خراطین بوده است. پودر این جاندار را به پایه گیاهی و مقداری داروهای گیاهی اضافه می کنند و پس از یونیزه کردن به فروش می رسانند. البته به سادگی این امر ممکن نمی باشد و شرایط ویژه ای بایستی برای آن اندیشیده شود.

فروش و خرید کرم خاکی خراطین و زالو طبی

زالو پلاس به عنوان فعال تخصصی در زمینه زالو طبی و محصولات آن می باشد که محصولاتی دیگر از جمله خراطین را نیز به بازار عرضه می دارد. سایت تخصصی زالو ملاس معاملات خود را از طریق اینترنتی انجام می دهد. خرید و فروش اینترنتی کرم خاکی خراطین خشک و پودر زالو سبب می گردد کیفیت مرغوب به علاوه قیمت مناسب در اختیار مشتری قرار بگیرد. شما از هر کجای ایران که باشید می توانید از طریق زالو پلاس اقدام نموده سفارش خود را از طریق مست دریافت نمایید. بسیاری از هزینه ها در خرید و فروش اینترنتی از بین می روند که کنترل قیمت برای خریدار یا فروشنده را به ارمغان می آورد.


از طریق شماره تماس زیر می توانید با ما در ارتباط باشید.
عرضه کننده : کریمی
شماره موبایل: ۰۹۱۳۱۰۸۹۰۲۰
پست الکترونیکی: info@zaloplus.ir
مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *