کرم خراطین بهتره یا روغن خراطین زالو طبی همراه با قیمت ۴ محصول California

کرم خراطین بهتره یا روغن خراطین زالو طبی همراه با قیمت ۴ محصول California

کرم خراطین بهتره یا روغن خراطین زالو

کرم خراطین بهتره یا روغن خراطین سوالی کلی است که ابتدا بایستی مشخص کنیم که منظور کلی از این سوال چیست؟ آیا قصد دارید به افزایش سایز اندام دسترسی پیدا کنید یا می خواهید این روغن ها را به منظور فروش در بازار تهیه یا تولید کنید. درست است این امکان وجود دارد که روغن را نیز در منزل تهیه فرمایید. اما در نظر داشته باشید اگر قصد شما این است که فقط به سایز بزرگتری از اندام خود دست پیدا کنید بهترین حالت آن است که از روغن آماده این جاندار استفاده کنید. علاوه بر هزینه و زمان کمتری که برای آن صرف خواهید کرد امکان از بین رفتن یا خراب شدن روغن را نیز کاهش داده اید. پس اگر تصمیم خود را بدانید حتما به سوال کرم خراطین بهتر است یا روغن خراطین پاسخ قاطع تری خواهید داد. اما در اصل قیمت ۱ کیلو پودر خراطین به صورت تقریبی با ۱ لیتر روغن خراطین اصل برابری خواهد کرد.  در بازار امروز ایران می توانید از طریق مرکز تخصصی زالو پلاس هر دو نوع این محصولات را علاوه بر محصولات دیگر تهیه نمایید.کرم خراطین بهتره یا روغن خراطین

توضحاتی در مورد کرم خراطین زالو

متاسفانه در مورد هر محصولی عدم آگاهی توسط مشتری می تواند به ضرر در خرید مننتهی شود. اما گر آگاهی لازم در زمینه کالای مد نظر داشته باشید می توانید با خیالی آسوده تر خرید خود را انجام دهید. اکثر افرادی که سوال کرم خراطین بهتره یا روغن خراطین رو در ذهن دارن می دانند که به دنبال چه محصولی هستند. اما در دوراهی انتخاب برای خرید کرم یا روغن گرفتار شده اند. کرم خراطین نوعی کرم چوب خوار با نژاد کالیفرنیا(california) است که برای آسیا بیشتر در نواحی گرمسیری زیسگاه دارد. هند و پاکستان با آب و هوایی حاره ای محل مناسبی برای تکثیر به صورت طبیعی در مزارع انبوه هستند. در این مزارع نیازی به کاشت یا پرورش گیاه مخصوص به منظور تکثیر کرم کالیفرنیا نیست و می توان به راحتی تعداد زیادی از آنها را پرورش داد. اما نوع دیگری از کرم ها در ایران امکان پرورش دارند که با نام علمی ایزینیافتودا شناسایی می شوند. این گونه از کرم ها که به زباله خوار نیز معروف حتی امکان پرورش در منازل مسکونی را نیز دارا هستند. در کشورهای اورپایی در بعضی از شهرها برای شهروندان مخازنی برای زباله های تر طراحی شده است که می توان از آنها کود ورمی کمپوست توسط این کرمها بدست آورد. دانستن این نکته نیز خالی از لطف نخواهد بود که مواد پروتئینی ایزینیا تا حدود زیادی کمتر از نژاد کالیفنیا است. به همین دلیل از کرم کالیفنیا به عنوان کرم خراطین برای روغن گیری یاد می شود. پس تا اینجا دانستیم که به جای نژاد ایزینیا بهتر است از نژاد کالیفرنیا استفاده شود. در این صورت روغنی با کیفیت بالا در اختیار خواهیم داشت.

موارد استفاده از روغن خراطین

در طب سنتی ایرانی استفاده از روغن های ماساژ به منظور خاص استفاده فراوانی دارد. به عنوان مثال می توان از روغن نعناع برای ماساژ سینوس ها استفاده کرد تا مخاطی که در این ناحیه شکل گرفته اند خارج شود. یا از روغن شتر مرغ برای دردهای مفصلی استفاده های خوبی می شود. اما اشخاصی که با کوچک بودن برخی اندام خود روبرو هستند می تواند با استفاده از روغن خراطین یا زالوی طبی بهترین نتیجه را به دست بیاورند. این روغن ها عمل گردش خون، اکسیژن رسانی و رسانیدن املاح به بافت مورد نظر را تا چندین برابر افزایش خواهند داد. علاوه بر این مقدار بسیار زیادی پروتئین های خاص در خراطین وجود دارد که برای رشد عضلانی مفید هستند. دوره مشخصی برای ایتفاده از روغن خراطین یا زالوی طبی در نظر گرفته شده است اما در نهایت نتیجه ای که بدست می آید اگر بدن دچار تغییر خاص یا محصوصی نشود به صورت ماندگار باقی خواهد ماند. اگر روغن خراطین با زالوی طبی مخلوط شود بالاترین ضریب تاثیر گذاری را از خود نشان خواهد داد.

کرم خراطین بهتره یا روغن خراطین میکس زالو طبی ؟

تا اینجا توضیحاتی برای دسترسی آسانتر به پاسخ برای سوال کرم خراطین بهتره یا روغن خراطین ارائه شد. اما می خواهیم بدانید که چه ذوغنی مناسب تر برای بدن هر فرد است. ممکن است فردی در نوجوانی بخواهد اندامی بزرگتر داشته باشد یا فردی در سنین بالاتر قصد داشته باشد به اندامی قوی و بزرگتر دست پیدا کند. در پزشکی نوین داروهای شینیایی یا عمل های جراحی برای بزگتر دن اندامی چون سینه، باسن یا آلت تناسلی توصیه می شود. همچنین اینکه تزریقهایی مانند چربی، پروتز یا موارد مشابه که مشکلاتی را به همراه دارد. متاسفانه عوارضی که در برخی از این روشها به وفور هم یافت می شود بعضا امکان جبران را نداشته و نمی توان به صورت دائمی از آنها بهره گرفت. اما مزیت روغن خراطین و زالوی طبی اصل آن است که عوارضی را در پی ندارد. البته در صورت مصرف روغن خراطین یا زالوی طبی نامرغوب یا در اصطلاح تقلبی ممکن است مشکلات بزرگی را دچار شوید. بهتر است برای خرید روغن خراطین یا زالوی طبی مرغوب از مراکز معتبر اقدام نمایید. مرکز تخصصی زالو پلاس توانسته است به فرمول ویژه و مرغوبی از این محصولات دست پیدا کند.

ترتیب قیمت برای روغن و پودر خراطین و زالوی طبی

هر کدام از ای محصولات دارای درجه بندی های مختلف می باشند. البته نه اینکه درجه دوم از هر کدام دارای کیفیت پایین و کاربرد ضعیف است. بلکه هر کدام از آنها برای مواردی خاص مورد استفاده قرار می گیرند. شرکت هایی که دارای تولید بالا در سال هستند روش هایی متفاوت برای تولید روغن دارند که از آن روش ها نمی توان در موارد خانگی استفاده کرد. پس خراطین درجه دوم برای آنها مناسب تر بوده همچنین با افزودن موادی به آن بهترین کیفیت را دریافت می کنند. اما اگر قصد تولید روغن در خانه را دارید بهترین راهکار آن است که خراطین بدون خاک، تمیز و عاری از آلودگی تهیه نمایید. این خراطین در تولید روغن شما را دچار مشکل و زحمت نخواهد کرد. روغن خراطین هم به همین صورت است. یعنی حتی اگر برای مصرف شخصی هم نیاز داشته باشید می توانید میکس زالو خراطین با نسبت ۷۰-۳۰ (۷۰ درصد زالوی طبی خشک شده) را تهیه نموده و پس از گذراندن دوره لازم به سایز بالاتر دست پیدا کنید. البته اختلاف قیمت ها آنها بسیار ناچیز است و برای کسی که به دنبال نتیجه می گردد بهتر است از پرداخت این مبلغ اضافه شانه خالی نکند.

نحوه فروش روغن میکس زالو خراطین

دانستیم که کرم خراطین بهتره یا روغن خراطین زالو و می خواهیم به شما روش هایی برای خرید این محصولات از زالو پلاس را اطلاع دهیم. شما می توانید بهترنی کیفیت از این محصولات را به صورت حضوری در شهر اصفهان در اختیار داشته باشید. یا اینکه اگر در شهر دیگر هستید به صورت پستی این محصولات را در محل خود دریافت نمایید. البته به دلیل نوسانات بیش از حد قیمت در سال های اخیر از درج قیمت در سایت معذوریم. اما اگر می خواهید قیمت دقیق و به روز این محصولات را مطلع شوید می توانید با نماینده ما در این مرکز تخصصی در ارتباط باشید. ما توانسته ایم فرمول ویژه و جدیدی برای تهیه روغن های میکس زالو خراطین بدست بیاوریم که تا کنون ۸۰ درصد مصرف کنندگان رضایت داشته باشند. این بسیار فوق العاده است.


از طریق شماره تماس زیر می توانید با ما در ارتباط باشید.
عرضه کننده : کریمی
شماره موبایل: ۰۹۱۳۱۰۸۹۰۲۰
پست الکترونیکی: [email protected]
مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code