چگونه روغن زالو درست کنیم

چگونه روغن زالو درست کنیم

چگونه روغن زالو درست کنیم

برای افزایش سایز در طب سنتی محصولاتی همچون روغن زالوی طبی و روغن خراطین تجویز می شود. شرکت های زیادی به منظور عرضه این روغن ها به بازار وجود دارند که البته نوع خارجی آن نیز موجود می باشد. متاسفانه بایستی گفت روغن های اخرجی از کیفیت پایینی برخوردارند و فقطبه منظور جنبه های تبلیغاتی است که از واژه خارجی استفاده می شود. اما بهترین نوع روغن زالو و خراطین در ایران تولید می شود بخصوص اگر بتوان نوع دست ساز آن را به دست آورد. اما اگر بدانم که چگونه روغن زالو درست کنیم می توانیم با استفاده از مواد اولیه مرغوب بهترین نوع از روغن زالوی طبی یا خراطین را در اختیار داشته باشیم. برای اینکه بدانیم چگونه روغن زالو درست کنیم می توانیم از منابع طب سنتی استفاده کنیم که بهترین آنها کتب حکیمان ابوعلی سینا یا حکیم جرجانی می باشد. در این منابع حتی میزان استفاده از موادی که نیاز است درج شده است.

دستور چگونه روغن زالو درست کنیم

بهترین روشی که می توان در منزل استفاده کرد و جواب سوال در خانه چگونه روغن زالو درست کنیم را به خوبی خواهد داد استفاده از نور خورشید است. آنزیم هایی در خراطین و زالو وجود دارد که با استفاده از اشعه های خورشید فعال خواهند شد. برای اینکه روغن های با موارد استفاده این چنینی به دست بیاید نیاز به یک روغن پایه مانند کنجد می باشد. البته از روغن زیتون نیز به این منظور استفاده می شود که بیشتر برای صورت و بانوان کاربرد دارد. زمانی که پودر خراطین یا زالو در روغن پایه قرار می گیرد فعالیت آنزیمهای آن به نوعی آغاز می گردد. افزودن مقداری از داروهای گیاهی که مختص است می تواند نتیجه بسیار مطلوب تری داشته باشد. پس تا اینجای کار دانستیم که چگونه روغن زالو درست کنیم و باید مواد اولیه را تهیه تا شروع به گرفتن مرغوبترین روغن خانگی کنیم. البته برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانید با نماینده ما در ارتباط باشید.

چگونه روغن زالو درست کنیم

تهیه مواد اولیه برای ساخت روغن

زمانی که نام روغن خراطین به میان می آید بسیاری از افراد بر این باورند که این روغن از همان کرم خاکی که در باغچه ها یافت می شود تولید می شود. البته از ان نیز می شود روغن افزایش سایز تهیه نمود اما به صورت تخصصی بایستی از کرم خراطین برای روغن گیری استفاده شود. ناگفته نماند که روغن خراطین و روغن زالو طبی نیز با هم تفاوت دارند و از مواد اولیه متفاوتی تهیه می شوند. روغن زالو طبی بیش از ۱۰۰ نوع آنزیم پروتئینی و ضد انعقاد در خود دارد که مخلوط آنها با یکدیگر بهترین روغن برای افزایش سایز می باشد. در سال های اخیر گرایش مردم به سمت استفاده از مواد و داروهای طبیعی افزایش یافته و این نشان از بالا رفتن اطلاعات در زمینه دارویی و سلامت جامعه می باشد.


از طریق شماره تماس زیر می توانید با ما در ارتباط باشید.
عرضه کننده : آقای کریمی
شماره موبایل: ۰۹۱۳۱۰۸۹۰۲۰
پست الکترونیکی: info@zaloplus.ir
مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *