خرید کرم خراطین خشک شده همراه با پودر زالو طبی

خرید کرم خراطین خشک شده همراه با پودر زالو طبی

خرید کرم خراطین خشک برای تولید روغن

روغن خراطین و زالوی طبی را در طب سنتی به نظور افزایش سایز اندام کوچک مانده بدن تجویز می کنند. روش ساخت این محصولات به زمانهای گذشته برمیگردد و بایستی با استفاده از مواد اولیه مخصوص و مرغوب آن را تولید گرد. یکی از اقدامات اولیه در تولید روغن مرغوب خرید کرم خراطین خشک و پودر زالوی طبی است. این مواد اولیه می توانند در نتیجه نهایی تا حدود بسیار زیادی تاثیر گذار باشند. البته برای ساخت روغن خراطین در منزل نیز می توان اقدام به خرید کرم خراطین خشک به صورت محدود کرد.

قیمت خرید کرم خراطین خشک

محصولاتی همچون کرم خراطین خشک که از کشورهایی نظیر هند و پاکستان وارد ایران ی شوند بر اساس نرخ دلار قیمت گذاری خواهند شد. گفتنی است که کرم خراطین اصل که به منظور تولید روغن خراطین مورد استفاده قرار می گیرد در ایران امکان پرورش ندارد و فقط وارداتی است. قیمت خرید کرم خراطین خشک در ایارن درر سالهای اخیر نوسان زیادی داشته است. دلیل آن نیز اختلاف قیمت روزانه دلار می باشد. اما برای اینکه بتوانید بهترین قیمت خرید کرم خراطین خشک را در اختیار داشته باشید بهتر است با مرکز تخصصی زالو پلاس در ارتباط باشید.خرید کرم خراطین خشک

طرز تهیه روغن خراطین و زالوی طبی

در طب سنتی و دستورات آن دستور تولید روغن های افزایش سایز با استفاده از تجهیزات ابتدایی آمده است که بسیار آسان و پرسود است. در این روش بایستی پس از تهیه روغن پایه برای خوابانیدن خشک شده زالوی طبی یا پودر خراطین آن را در ظرفی قرار می دهیم که نور مستقیم خورشید به آن بتاید. این نور حتی از پشت شیشیه هم نباید عبور کند و به صورت مستقیم باشد. البته بیشتر اشعه هایی که از خورشید به روغن می تابد مورد نیاز است. حرارت مورد نیاز را می توان از طریق حرارت غیر مستقیم نیز تامین نمود.

نحوه استفاده روغن خراطین

به منظور استفاده از روغن خراطین توصیه هایی وجود دارد. البته بسیاری از افراد به دلیل نداشتن اطلاعات کافی در این زمینه اطلاعات غلط را به مصرف کننده انتقال می دهند. به منظور جذب هر چه بیشتر روغن خراطین یا زالوی طبی بهتر است قبل از استفاده از این محصولات موضع را به مدت ۵ دقیقه همراه با روغن بادام شیرین به خوبی ماساژ دهید. پس از آن به مدت ۵ دقیقه همراه با روغن خراطین یا زالو ماساژ را ادامه دهید. البته اگر قبل از استفاده با آب ولرم شست و شو دهید تاثیر بیشتری خواهد داشت.


از طریق شماره تماس زیر می توانید با ما در ارتباط باشید.
عرضه کننده : آقای کریمی
شماره موبایل: ۰۹۱۳۱۰۸۹۰۲۰
پست الکترونیکی: info@zaloplus.ir
مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *