روغن زالو طبی خراطین چیست و چه کاربردی دارد

روغن زالو طبی خراطین چیست و چه کاربردی دارد

روغن زالو طبی خراطین چیست ؟

ابتدا بایستی گفت در طب سنتی به منظور درمان انواع بیماریهای انسان راهکارهای کاملا طبیعی وجود دارد که با رفع کمبودهای بدن یا از بدن بردن مواد اضافه در آن می تواند بهترین روش باشد. اما برای افزایش سایز اندام کوچک مانده بدن نیز می توان از روغن خراطین یا زالوی طبی استفاده کرد. اگر بخواهیم دقیقتر بگوییم که روغن زالو طبی خراطین چیست بایستی به مواد اولیه ای که در ساخت آن مورد استفاده قرار می گیرد اشاره کنیم. همچنین نحوه عملکرد و تاثیر گذاری نیز جواب خوبی در پاسخ به سوال روغن زالو طبی خراطین چیست خواهد بود.

روغن زالو طبی خراطین چیست و چه کاربردی دارد ؟

همانطور که اشاره شد روغن خراطین و زالوی طبی به منظور افزایش سایز اندام کوچک مانده بدن مورد استفاده قرار می گیرد. منظور از این جمله در افراد مختلف متفاوت است. امکان دارد آقایان بخواهند از این روغن برای آلت تناسلی مردانه استفاده کنند. یا بانوان به منظور حجم دادن به سینه باسن، لب و گونه ها از این محصول بهره بگیرند. اما اگر هر کدام از این موارد بدانند روغن زالو طبی خراطین چیست و دارای چه آنزیمهایی است بهترین انتخاب را در خرید آن خواهند داشت. روغن میکس زالو طبی و خراطین خواص زالو طبی و خراطین را همزمان دارد.روغن زالو طبی خراطین چیست

نحوه ساخت روغن خراطین و زالوی طبی

برای اینکه روغن خراطین و زالوی طبی آماده شود نیاز به دستورالعملی است که بتوان با استفاده از آن به بهترین روش ممکن رئغن را آماده نمود. دستور ساخت روغن خراطین و زالوی طبی از کتب طب سنتی ایرانی بخصوص حکیمانی همچون ابوعلی سینا و حکیم جرجانی استخراج شده است. در این دستور خشک شده خراطین و زالوی طبی که کاملا تمیز شده است را به صورت نیمکوب در آورده و به مدت زمان مشخصی در نور مستقیم آفتاب قرار می دهیم. پس از صاف کردن آن روغن برای استفاده آماده شده است اما هر جه مدت زمان بیشتری ثابت بماند کیفیت بهتری حاصل خواهد شد.

تشخیص روغن خراطین اصل از نوع تقلبی

متاسفانه مشاهده شده است که روغنهایی که حتی نشانه های اولیه روغن خراطین و زالوی طبی را هم ندارند با قیمتهای بالا به خریدار فروخته می شوند. این محصولات نه تنها سودی برای مصرف کننده به همراه نخواهند داشت بلکه امکان دارد عوارض بسیار ناگواری را نیز به همراه داشته باشند. برخی از فروشگاه های اینترنتی نیز که انواع محصولالت را برای فروش دارند اقدام به عرضه این محصولات می کنند. اما بهتر است برای خرید روغن خراطین و زالوی طبی از مراکز تخصصی اقدام نمایید. مرکز تخصصی زالو پلاس برای عرضه بهترین نوع از این محصولات آماده می باشد.


از طریق شماره تماس زیر می توانید با ما در ارتباط باشید.
عرضه کننده : آقای کریمی
شماره موبایل: ۰۹۱۳۱۰۸۹۰۲۰
پست الکترونیکی: info@zaloplus.ir
مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *