پرورش کرم خراطین در ایران برای روغن گیری یا خوراک دام

پرورش کرم خراطین در ایران برای روغن گیری یا خوراک دام

پرورش کرم خراطین در ایران

افراد بسیاری هستند که علاقه مند به کارهای تولید از جمله تولید جانداران خاص مانند کرم های ایزییا یا خراطین باشند. اما باید گفت بسیاری کرم خراطین را با ورمی کمپوست اشتباه می گیرند. کرم خاکی از زباله ها تغذیه می کند و بیشتر به منظور خوراک دام استفاده می شود. اما پرورش کرم خراطین در ایران امکان پذیر نیست و از این کرم برای روغنگیری در طب سنتی به منظور افزایش سایز اندام کوچک مانده بدن بهره گیری می شود. برای اطلاعات بیشتر در زمینه اختلاف کرم خراطین و ایزینیا فتودیا می توانید در همین سایت مطالبی که پیرامون این دو جاندار به علاوه زالوی طبی نگارش شده است را مطالعه بفرمایید.

نحوه پرورش کرم خراطین در ایران

اما بهتر است در مورد پرورش کرم خراطین در ایران و اختلاف این جاندار در نحوه تولید با ورمی کمپوست را بدانید. شهرهایی مانند کرمان برای تولید این کرم به صورت تقریبی شرایط آب و هوایی همچنین نوع چوبی که خراطین نیاز دارد را دارند. اما این دلیل نمی شود که پرورش کرم خراطین در ایران به صورت عمده صورت پذیرد. به این خاطر می گویم بهتر است انجام نشود چرا که باعث تغییر اقلیم خواهد شد و امکان دارد گونه های جانوری دیگر که نیاز اکوسیستم ایران هستند از بین بروند. درست است از نظر قیمت اندکی بالاتر از ورمی کمپوست است اما بهتر است که این گونه ها در محیطهایی که مختص به آنهاست پرورش داده شوند. در این صورت اقلیم نیز به صورت بکر باقی خواهد ماند.پرورش کرم خراطین در ایران

خرید کرم خراطین وارداتی خشک شده

اگر نیاز به کرم خراطین دارید بهتر است نوع با کیفیت آن را تهیه نمایید. در روغنگیری هر چه کیفیت محصولاتان بیشتر باشد در نهایت روغنی که بدست خواهد آمد از خلوص بالاتری برخوردار خواهد بود. روغن خراطین اصل از مواد اولیه درجه یک برای ساخت بهره می گیرد. بسیاری از افراد مدعی می شوند که روغن ۸ تا ۱۰۰ درصد به بازار می دهند. اما بایستی این ادعا را با دلایل مختلف رد کرد. ابتدا اینکه تمامی روغن های ماساژ نیاز به پایه گیاهی دارند و بایستی در فرآیند تولید برای کوفاکتور شدن آنزیم های آنها از پایه گیاهی استفاده شود. دوم اینکه زنده کرم کالیفرنیا یا همان خراطین در ایران وجود ندارد که بتوان عصاره آنزیمهای آن را استخراج نمود. س از همان خشک شده خراطین است که می شود روغن اصل درجه یک با خلوص ۷۰ درصد تهیه نمود.


از طریق شماره تماس زیر می توانید با ما در ارتباط باشید.
عرضه کننده : آقای کریمی
شماره موبایل: ۰۹۱۳۱۰۸۹۰۲۰
پست الکترونیکی: [email protected]
مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *