زالو خشک ۱۰۰ درصد اصل بهترین تاثیر افزایش سایز میکس خراطین

زالو خشک ۱۰۰ درصد اصل بهترین تاثیر افزایش سایز میکس خراطین

زالو خشک شده برای ساخت روغن افزایش سایز

یکی از مشکلاتی که بشر با آن مواجه است و در عصر جدید هم رو به رشد گزارش می شود کوچک ماندن برخی اندام زنانه و مردانه است. دلایل مختلفی برای آن وجود دارد. امکان دارد مردان به صورت مادرزادی و از همان دوران کودکی با رشد کمتری در ناحیه تناسلی خود روبرو باشند. یا آنکه بانوان در سنین بلوغ رشد اندام زنانه خود را به اندازه کمتری ببینند. همچنین روش تغذیه و سبک زندگی در افراد هم می تواند باعث کاهش حجم و سایز اندام در آنها شود. اما آیا روشی وجود دارد که بتواند بدون عوارض و یا هزینه زیاد و درد ناشی از عمل جراحی حجم بزرگتری از اندام را به این دسته افراد هدیه بدهد؟ آیا می توان نوع اصل محصولات کاربردی در این زمینه را در ایارن بدست آورد؟ بهتر است در این مقاله با ما همراه باشید تا شما را با تعدادی از خواص بی نظیر زالو خشک شده و خراطین آشنا کنی. این دو ماده در دنیا تقریبا بی نظیر هستند.

مزایای فوق العاده زالو خشک شده و خراطین

شاید از آن دسته افرادی باشید که به تازگی با نام زالوی طبی آشنا می شوید. باید بدانید این جاندار دارای آنزیم هایی است که در طبیعت بدون مانند است. آنزیم هایی نظیر هیرودین، هیستامین، هیلارونیداز و از دسته آنزیمهای ضد انعقاد بسیار قدرتمند که به راحتی کار بازگشایی و روان کردن جریان خون را انجام می دهند. تعداد آنزیم های کشف شده از بزاق و بدن زالوی طبی تا کنون بیش از ۱۰۰ نوع است که تعداد زیادی از آنها در زالو خشک شده نیز وجود دارد. البته نه آنکه زالو این آنزیمها را به منظور درمان بیماری های انسان ترشح می کند! این آنزیمها به واسطه تکامل زالوهای طبی یا درمانی به وجود آمده اند. زمانیکه زالوی طبی قصد تغذیه از بدن طعمه خود را دارد به دلیل ساختار بدنی و سرعت بسیار اندک بایستی این کار را کاملا مخفیانه انجام دهد و همچنین به همنوعان خود نیز برای بقا اطلاع دهد. اولین آنزیمی که ترشح می کند به منظور بی حس کردن طعمه است تا متوجه حضور او نشود. پس از آن آنزیمهای ضد انعقاد به میزان فراوان اول برای مکش راحت تر خون توسط خود زالو سپس اطلاع سایر همنوعان است. این عمل به این صورت اتفاق می افتد که پس از جدا شدن زالوی طبی از بدن طعمه همچنان عمل خونروی به صورت بسیار محدود انجام می وشود و طعمه در طبیعت از خود رد خونی برای شکارچیان باهوش برجای می گذارند. حال تصور کنید این آنزیمهای طبیعی به بدن فردی وارد شود که به دلیل تغذیه ناسالم، تحرک اندک یا مصرف دخانیات با گرفتگی شدید عروق و مویرگها مواجه شده است. طبیعتا فوایدی که به همراه دارد نیاز به زمان زیادی برای توضیح دارد. همانطور که اشاره شد زالو خشک شده هم می تواند خواص آنزیمهای زالوی طبی را انتقال دهد.

زالو خشک طبی

خشک کردن زالوی طبی و خراطین

باید قبول کرد که علاوه بر پیشرفت های بسیار زیاد در ایران کشور عزیزمان همچنان زیر ساخت و تجهیزات لازم برای بسیاری امور را در اختیار نداریم. خشک کردن زالوی طبی و خراطین اندکی زمانبر و دشوار است اما اگر علم لازم در این زمینه وجود داسشته باشد بسیاری از کارهای مربوط به فرآوری زالوی طبی یا خراطین با سهولت همراه خواهد بود. در ایارن بسیاری از زالوهای خشکی که تحت عنوان ایرانی وجود دارند به صورت نادرست خشک می شوند. البته نه اینکه تمام آنها بلکه درصد زیادی از زالوهای شخک شده از زالوهای تلف شده بدست می آیند. در صورتی که بهتر است پس از گذراندن قرنطینه لازم و طی کردن دوران مورد نیاز برای محصول نهایی اقدام به خشک کردن زالو یا خراطین کرد. در این صورت آلودگی موجود در خشک شده زالو طبی تا حدود بسیار زیادی کاهش یافته در نتیجه بار میکروبی روغنی که به دست می آید بسیار کمتر خواهد شد. در حال حاضر بهترین نوع زالوی طبی خشک یا پودر کرم خراطین موجود در ایران با نام هندی یا پاکستانی به فروش می رسد که بایستی در خرید همین دو نیز تا حدود بسیار بالایی از دقت استفاده کرد. مرکز تخصصی زالو پلاس به عنوان برترین عرضه کننده پودر خراطین و زالو خشک شده در ایران فعالیت می نماید. به منظور خرید یا مشاوره در زمینه محصولات مرتبط می توانید با نماینده مرکز تخصصی زالو پلاس دات آی آر در ارتباط باشید.زالو خشک

تفاوت زالو خشک طبی با خراطین و کرم خاکی

هر ۳ این موجودات از خانواده کرمهای حلقوی هستند. اما در تغذیه، شیوه زندگی و کاربرد با هم تفاوتهایی دارند. زالوی طبی از خون تغذیه و در آب زندگی می کند. به نوعی می توان زالوی طبی را آبزی دانست اما بعضا آنها را دوزی می دانند چرا که برای استراحت یا تخم گذاری به خشکی می آیند. در تکثیر و پرورش هم بایستی مکانی به این منظور برای آنها در نظر گرفته شود تا با احساس امنیت بیشتری اقدام به تولید مثل کنند. اما کرم خراطین نوعی کرم چوبخوار است. نژاد این نوع کرم با نام علمی کالیفرنیا شناسایی می شود. اغلب در کشورهایی با آب و هوایی گرم می توان اقدام به تولید مثل آنها به صورت آزمایشگاهی یا حجم انبوه کرد. برای تغذیه نیز به نوعی چوب و درخت مخصوص نیاز دارند که در کشورهایی نظیر هند و پاکستان به وفور یافت می شود. اما در مورد کرم خاکی بایستی بگوییم به این نژاد در زبان عامیانه زباله خوار و در علم ایزینیا فتیدا می گویند که اغلب سعی در معرفی این جاندار برای تولید روغن افزایش سایز دارند. میزان مواد پروتئینی موجود در کرم خاکی کمتر از خراطین می باشد. این یعنی در تولید نهایی روغن افزایش سایز از کیفیت پاین تری بهره مند است. البته در برخی مقالات آمده است که می توان از همین نوع کرم هم نتایج خوبی دریافت کرد. اما خراطین به صورت تخصصی در افزایش سایز و تولید روغن حجم دهنده استفاده می شود. تفاوت دیگری که بین این ۳ وجود دارد در قیمت آنهاست که تقریبا دلیلی برای ارزش گذاری آنها نیز می باشند.

بهترین روش برای تولید روغن افزایش سایز

زالو خشک طبی می تواند برای این کار گزینه خوبی باشد. اما آیا روش تولید را هم می دانید. در نظر داشته باشید که آموزش در هر زمینه ای می تواند برای ارتقا آن رفتار نتیجه بخش باشد. روش های سنتی برای تولید روغن وجود دارد که از گذشتگان به دست ما رسیده است. در گذشته قبایلی که از قوانین چند همسری(۱ مرد و چند زن) پیروی می کرده اند به منظور تقویت قوای جنسی و جسمی خود از کرم همراه یک روغن پایه استفاده می کرده اند. روشی جالب و جذاب برای تولید روغن که در کتب طب سنتی جهان و ایران نیز به آن اشاره شده است. نسخی برای آن هنوز وجود دارد که در اختیار متخصصن است. در این روش که دیگر روغن های ماساژ طبیعی را نیز از آن بدست می آورند نیاز به یک پایه گیاهی است تا عمل کوفاکتور یا آزادسازی آنزیمها به مرور زمان در آن انجام شود. به این صورت که خشک شده این جانداران را به صورت پودر در آورده به روغن اضافه می کنند در مدت زمان مشخص اجاازه می دهند در یک مکان ثابت از نظر دما و تحرک باقی بماند.زالو طبی خشک

خرید بهترین نوع خراطین درجه یک و زالوی خشک شده طبی

متاسفانه در هر بازاری که مشتری وجود داشته باشد امکان وجود انواع تقلبی با درجه کیفیت پایینتر محصولات نیز بوجود می آید. البته بعضا خود مشتری دلیل بوجود آمدن آنها می شود. هر نوع کالایی یک کیفیت و قیمت مخصوص دارد اما زمانیکه به دنبال خرید ارزانتر آن هستید این فکر را در سر متخصصان جعل و تولید تقلبی می اندازید که می توان سود خوبی از این راه بدست آورد. البته نه اینکه قیمت های بسیار بالا برای اجناس اصل بپردازید بلکه با شناخت محصولات می توانید بهترین نوع اصل همراه با قیمت مناسب در اختیار داشته باشید. تا اینجا توضیحاتی ابتدایی در مورد این ۳ جاندار مطالعه کردید که برای دریافت اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید مطالب موجود در همین مرکز تخصصی را مطالعه فرمایید. بهتر است برای خرید روغن یا خشک شده زالوی طبی یا خراطین از مراکز تخصصی اقدام نمایید. در این صورت بالاترین کیفیت همراه با قیمت اصلی آن را دریافت خواهید کرد. روغن ۱۰۰ درصد زالو در بازار وجود ندارد و اگر شخصی این مطلب را مطرح کرد بهتر است در مورد خرید خود از وی تجدید نظر فرمایید.


از طریق شماره تماس زیر می توانید با ما در ارتباط باشید.
عرضه کننده : کریمی
شماره موبایل: ۰۹۱۳۱۰۸۹۰۲۰
پست الکترونیکی: [email protected]
مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code