روغن خراطین با زالو طبی ۲ نوع بهترین حجم دهنده های طبیعی

روغن خراطین با زالو طبی ۲ نوع بهترین حجم دهنده های طبیعی

روغن خراطین با زالو طبی به عنوان حجم دهنده

در طب سنتی به خصوص طب سنتی ایرانی از روغن خراطین با زالو طبی به عنوان بهترین حجم دهنده های طب سنتی یاد می شود. البته شاید امروزه روغن های زیادی با نام عقرب، مار، شترمرغ و سایر نامهایی که تجاری هستند به گوش شما بخورند. اما اگر مطالعه ای هر چند کوتاه در کتب طب سنتی ایرانی به خصوص حکیم ابوعلی سینا و حکیم جرجانی داشته باشید متوجه خواهید شد که روغن خراطین با زالو طبی از جمله معروف ترین محصولات درمانی در این زمینه هستند. کاربردهای زیادی برای این دو محصول وجود دارد اما مهمترین آنها به عنوان حجم دهنده و افزایش سایز است. دوره درمانی و هزینه بسیار اندک آنها باعث جذابیت هر چه بیشترشان شده. بهتر است برای شناخت بیشتر آنها تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

تعرف جداگانه روغن خراطین با زالو

هر کدام از این محصولات از موجودات جداگانه ای گرفته می شوند. درست است که در بازار بهترین نوع روغن های مذکور روغن خراطین با زالو طبی مخلوط شده است. اما خراطین و زالوی طبی دو نوع موجود شگفت انگیز هستند که سبک زندگی متفاوتی دارند. در ابتدا سعی داریم کرم خراطین را به شما معرفی نماییم. این کرم از خانواده کرم های حلقوی با رنگی قهوه ای یا قرمز است که به نوعی چوبخوار به حساب می آید. در بازار ایران به دلیل نبود اطلاعات کافی از ورمی کمپوست با این نام یاد می شود. درصد مواد پروتئینی ببین نژاد کالیفرنیا (خراطین) و ایزینیا (ورمی کمپوست) مشخص خواهد کرد که کدام یک از آنها برتری بیشتری خواهند داشت. همچنین سایز کرم های پرورشی خراطین که بیشتر وارداتی هند و پاکستان هستند تا ۴۰ یا ۵۰ سانتی متر هم می رسد. مواد پروتئینی که در خراطین و جود دارد طبق آزمایشات انجام شده تا حدود ۷۰ درصد هم می رسند. این در صورتی است که ورمی کمپوست ۳۰ یا ۴۰ درصد از این مواد پروتئینی محدود بهره می گیرند.روغن خراطین با زالو طبی

زالوی طبی چیت و چه خواصی دارد؟

روغن خراطین با زالو طبی طبق اشاراتی که انجام شد محصولی کاملا طبیع، فوق العاده و شگفت انگیز در تاثیر گذاری برای حجم دادن است. اما برای تمامی سنین می توان ۱ نوع روغن را تجویز کرد؟ همه مشکلاتی که برای افراد مختلف وجود دارد به یک شکل است و داروی واحدی برای مداوای آن وجود دارد؟ بهتر است بدانید زالوی طبی هم از گونه کرم های حلقوی است و زیستگاه اصلی آن در آب است. بیش از ۶۵۰ نوع زالو وجود دارد که تنها ۱۰ درصد از آنها به منظور درمان امکان استفاده دارند. بزاق این جاندار به خصوص از نژاد اورینتالیس یا ایرانی آن بیش از ۱۰۰ نوع آنزیم ضد انعقاد قوی دارد. این آنزیمها به منظور بازگشایی عروق مسدود شده کاربرد دارند. زمانی که روغن به میزان مشخص طی دوره درمانی مخصوص به خود مورد مصرف قرار خواهد گرفت این مویرگها که به دلایل مختلف با گرفتگی همراه خواهند شد بازگشایی می شود. بازگشایی عروق در ناحیه مورد نظر به معنی رسیدن هر چه بیشتر مواد و املاح مورد نیاز بافت برای رشد بیشتر.

تولید روغن خراطین با زالو طبی اصل

می توان این روغن ها را به صورت سنتی و صنعتی تولید کرد. روش صنعتی بیشتر برای تولیدات انبوه است. در روش صنعتی از گرمادهی غیر مستقیم بهره می گیرد. این روش در علم به بن ماری معروف است. دستگاه های بن ماری برای خرید در بازار جوجود هستند. حجم تولید توسط این دستگاه ها متغیر است. قیمت دستگاه ها بعضا گران بوده و بستگی به میزان تولیدی که می تواند داشته باشد خواهد داشت. اما روش سنتی که بیشتر برای تولید روغن اصل در منزل کاربرد دارد معرف تر است. در این روش هزینه های تولید به میزان چشمگیری کاهش می یابد و روغنی که به دست خواهد آمد کیفیت خوبی خواهد داشت. تنها مشکلی که می توان برای این شیوه از تولید مطرح کرد زمانبر بودن ساخته شدن روغن است. روغن خراطین و زالو به پایه های گیاهی نیاز دارند تا آنزیم ها و مواد پروتئینی موجود در خشک شده این جاندار آزاد یا در اصطلاح علمی کوفاکتور شوند.

روغن خراطین با زالوتولید روغن میکس زالوی طبی و خراطین به روش سنتی

روغن خراطین با زالو طبی به روش سنتی هم قابل تولید است. در این روش درصد مشخصی از پودر این جانداران با هم ترکیب می وشند. این ترکیب بایستی رعایت شود. بهترین درصد برای ترکیب آنها عبارت است از ۷۰ درصد خراطین و ۳۰ درصد زالوی طبی. این درصد برای اغلب کاربران مناسب خواهد بود. آنزیمهای ضد انعقاد زالو سبب روانتر شدن و شدت بخشیدن به سرعت گردش خون در عروق خواهند شد. همچنین در ادامه تغیراتی که در بدن رخ خواهد داد مواد پروتئینی که در کرم خراطین وجود دارد بهترین میزان جذب را خواهند داشت. در مدت ۴۰ تا ۶۰ روزی که این روغن به بدن می رسد به مرور زمان بافت فیبری در اطراف ناحیه مورد نظر شکل می گیرد که دائمی و ماندگار است.


از طریق شماره تماس زیر می توانید با ما در ارتباط باشید.
عرضه کننده : آقای کریمی
شماره موبایل: ۰۹۱۳۱۰۸۹۰۲۰
پست الکترونیکی: [email protected]
مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *