زالوی طبی درمانی نژاد هیرودو اورینتالیس

زالوی طبی درمانی نژاد هیرودو اورینتالیس

زالوی طبی درمانی با بهترین کیفیت

در میان تمام ۶۵۰ نوع گونه های زالوی طبی تنها تعداد محدودی از آنها امکان استفاده به منظور درمان را دارند. در ایران ۳ نژاد از آنها به منظور زالوی طبی درمانی مورد استفاده قرار می گیرند. زالو طبی اورینتالیس که نزاد اصیل ایرانی است بالاترین کیفیت در میان تمامی گونه های طبی در ایران را دارد. این نژاد از نظر کیفیت آنزیم همچنین تاثیر گذاری آنزیم ها بالاترین کیفیت را داراست. همچنین از نظر قیمت نیز مقداری گران تر است اما تاثیری که در درمان از آن دریافت می شود نیز به نسبت بیشتر خواهد بود. از زالوها در درمان امراض خونی به خصوص درمان سکته های قلب و عروق استفاده می شود. بیش از ۱۰۰ نوع آنزیم ضد انعقاد در بزاق این جاندار وجود دارد.

مکانیزم عمل زالوی طبی درمانی

بسیاری از افراد بر این باورند که زالوی طبی درمانی امنند حجامت که خون را از بدن خارج می کند موجب بهبودی فرد بیمار خواهد شد. اما در اصل همزمان با مکش خون توسط این جاندار شگفت انگیز بیش از ۰۰ نوع آنزیم پروتئینی مفید به خون وارد می شود. این آنزطیمها که از جمله آنها می توان به هیرودین که معروفترین آنها است اشاره کرد به محض ورود به خون فعالیت خود را شروع خواهند کرد. مزیت استفاده از زالو طبی آن است که به دلیل گردش خون حاوی آنزیمهای ضد انعقاد در کوچکترین مویرگها اگر لخته خونی یا رسوباتی در آنها وجود داشته باشد برطرف خواهد شد. پس می توان گفت زالوی طبی درمانی بهترین روش برای از بین بردن مشکلات عروق است.زالوی طبی درمانی

خرید و فورش زالوی طبی درمانی

امروزه امکان خرید اینترنتی برای هر محصولی فراهم است. زالوی طبی درمانی نیز یکی از موارد و محصولاتی است که می توان از هر نقطه کشور آن را خریداری کرد. البته بهتر است برای خرید این جاندار از طریق مراکز معتبر اقدام نمایید. برخی از زالوها در بازار وجود دارد که دچار آلودگی هستند. به دلیل اینکه زالوها مستقیما با خون انسان در ارتباط هستند امکان دارد این بیماری به خون وارد شده و مشکلات زیادی را برای انسان بوجود بیاورد. پس استفاده از زالوهای سالم علاوه بر اینکه سلامتی را به ارمغان خواهد آورد مشکلات و عوارضی نیز برای فرد تحت درمان نخواهد داشت.


از طریق شماره تماس زیر می توانید با ما در ارتباط باشید.
عرضه کننده : کریمی
شماره موبایل: ۰۹۱۳۱۰۸۹۰۲۰
پست الکترونیکی: [email protected]
مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *