طرز تهیه روغن خراطین اصل در خانه همراه با زالو طبی

طرز تهیه روغن خراطین اصل در خانه همراه با زالو طبی

طرز تهیه روغن خراطین اصل در خانه

برای افزایش سایز اندام کوچک مانده بدن می توان از روغن زالوی طبی یا خراطین استفاده کرد. دیلیل تجویز این محصولات در طب سنتی مواد پروتئینی و آنزیمهای ضد انعقادی است که در آنها وجود دارد. روغن میکس زالو طبی همراه با خراطیننیز تاثیر بسیار خوبی در حجم دادن دارد. اما با دانستن طرز تهیه روغن خراطین اصل در خانه می توان این روغن را با بالاترین کیفیت تولید کرد. تولید روغن در خانه علاوه بر مقرون به صرفه بودن اصالت آن را نیز برای شما تضمین خواهد کرد. در ضمن طرز تهیه روغن خراطین اصل در خانه بسیار آسان است.

بهترین روش طرز تهیه روغن خراطین اصل در خانه

شاید به این فکر افتاده باشید که طرز تهیه روغن خراطین اصل در خانه نیازمند دتگاه یا تجهیزاتی گران قیمت است. اما به این منظور شما فقط نیاز به مواد اولیه مرغوب هرماه با تجهیزاتی ابتدایی خواهید داشت. در طرز تهیه روغن خراطین اصل در خانه بایستی طبق دستورات کتب طب سنتی اقدام کرد. در دستور ساخت کتب طب سنتی آمده است که مدت ۲ ماه بایستی پودر خشک زالوی طبی یا خراطین را در روغن پایه خوابانید. نیاز اصلی این روغن نور مستقیم خورشید است که باید روزانه حداقل ۶ ساعت به آن بتاید.طرز تهیه روغن خراطین اصل در خانه

خرید مواد اولیه برای ساخت روغن

مواد اولیه ای که برای ساخت روغن استفاده می شود هرچه از کیفیت بالاتری برخوردار باشد روغنی که در نهایت به دست خواهد آمد از کیفیت بسیار بالاتری برخوردار خواهد بود. متاسفانه به دلیل عدم آگاهی و نداشتن اطلاعات مشتری اغلب کرم خشک شده ورمی کمپوست را به جای خراطین به ایشان می فروشند. اما در اصل خراطین نوعی کرم چوب خوار است که دارای مواد پروتئینی بسیار است. در این مورد بهتر است از مراکز تخصصی برای خرید روغن خراطین و زالوی طبی مرغوب اقدام نمایید. مرکز تخصصی زالو پلاس بهترین نوع این محصولات را عرضه می دارد.

کاربرد روغن خراطین و زالو در حجم دهندگی

بیشترین مورد استفاده از روغن خراطین و زالوی طبی برای افزایش سایز اندام کوچک مانده بدن در آلت تناسلی مردانه، سینه، باسن، لب و گونه ها در آقایان است. البته موارد ایمصرف دیگری نیز دارد اما پرکاربردترین منظور برای این روغن موارد ذکر شده می باشد. بایستی گفت اگر بدن سالم از این محصولات استفاده کند و نتیجه بگیرد بصورت دائمی و ماندگار بدون بازگشت خواهد بود. چرا که با رسیدن مواد و املاح مورد نیاز برای رشد به مقدار لازم به بافت به صورت کاملا طبیعی حجم آن عضو افزایش خواهد یافت.


از طریق شماره تماس زیر می توانید با ما در ارتباط باشید.
عرضه کننده : آقای کریمی
شماره موبایل: ۰۹۱۳۱۰۸۹۰۲۰
پست الکترونیکی: info@zaloplus.ir
مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *