زالو طبی آرایشی برای صورت سایز کوچک موثر

زالو طبی آرایشی برای صورت سایز کوچک موثر

زالو طبی آرایشی برای صورت

در پرورش و خرید و فروش زالوهای طبی اصطلاخاتی رایج است که یکی از معروفترین و پر طرفدارترین آنها زالوی آرایشی است. این زالوها از همان نژاد هیرودو اورینتالیس یا مدیسینالیس هستند. تنها تفاوتی که با دیگر زالوها دارند در سایز است. زالو طبی آرایشی برای صورت و نقاط حساس بدن کاربرد دارد و بیشتر می توان از برای پوست های حساس استفاده کرد. زالوهای سایز کوچکتر از ۶ سانتی متر زمانی که استفاده می شوند جای زخم کوچکی از خود برجای می گذارند و درمان آن نیز در مدت زمان کوتاهی صورت خواهد پذیرفت. همچنین زالو طبی آرایشی برای صورت آنزیمهای مناسبی دارد که شفاف سازی و جوان سازی پوست را نیز به همراه خواهد داشت.

قیمت زالو طبی آرایشی برای صورت

همانطور که اشاره شد قیمت زالو طبی آرایشی برای صورت کمتر از سایزهای بزرگتر است. دلیل آن نیز این است که مدت زمانیکه برای بزرگ کردن زالوها صرف می شود متفاوت است و هزینه ها طبیعتا در قیمت تمام شده نهایی تاثیر گذار خواهد بود. البته سایزهای کوچک تر از زالوهای آرایشی نیز به فروش می رسند که اصطلاحا به آنها لارو، سوزنی و کبریتی می گویند. بیشتر از این زالوها برای پرورش در فارمهای پرورشی استفاده می شود. پس می توان گفت بهترین قیمت برای زالوهایی که مورد استفاده درمانی دارند را زالو طبی آرایشی برای صورت به خود اختصاص داده است. استعلام قیمت زالوهای سایز مختلف از طریق مرکزت تخصصی زالو پلاس امکان پذیر می باشد.زالو طبی آرایشی برای صورت

نژاد های مختلف زالوهای درمانی

در ایران ۳ نمونه از زالوهای طبی مورد استفاده قرار می گیرند. بهترین آنها که نژادی کاملا ایرانی و اصیل دارد را با نام علمی هیرودو اورینتالیس می شناسند. این زالو تعداد آنزیم بسیار قوی تر و به نسبت تاثیر گذار تری دارد که درمان را با سرعت و کیفیت بالاتری حاصل خواهد کرد. دسته دوم از زالوهای طبی که در ایران وجود دارد و بیشتر از بقیه در مراکز درمانی استفاده می شود را هیرودو مدیسینالیس نامگذاری کرده اند. این زالو از نظر فیزیکی تقریبا شببیه به اورینتالیس است همچنین از نظر تعداد و کیفیت آنزیم به هیرودو اورینتالیس نزدیکتر است. دسته سومی که در ایران استفاده می شودو و ارداتی ترکیه و آذربایجان است وربانا نامگذاری شده است. این زالو کیفیت و تعداد آنزیم پایینی دارد و به دلیل شرایط بد انتقال بیماریهای زیادی را بوجود خواهد آورد.


از طریق شماره تماس زیر می توانید با ما در ارتباط باشید.
عرضه کننده : آقای کریمی
شماره موبایل: ۰۹۱۳۱۰۸۹۰۲۰
پست الکترونیکی: [email protected]
مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *