انواع زالو طبی ایران و زالوی پرورشی اورینتالیس

انواع زالو طبی ایران و زالوی پرورشی اورینتالیس

انواع زالو طبی

انواع زالو طبی

بیش از ۶۵۰ گونه زالو در سراسر دنیا وجود دارد. برخی از آنها در آب و بعضی در خشکی زندگی می کنند. اما انواع زالو طبی زیاد نیست و تنها در حدود ۵۰ نوع از آنها برای مصارف پزشکی مورد استفاده قرار می گیرند. یکی از بهترین انواع زالوی طبی نژاد هیرودو اورینتالیس است که نژاد ایرانی دارد. هیرودو وربانا و هیرودومدیسنالیس از انواع زالو طبی هستند که در ایران به وفور یافت می شوند. این جاندار می تواند بسیاری از امراض خونی را به راحتی بدون عوارض مداوا نماید.

زالوی اورینتالیس و انواع زالو طبی

در ایران به خصوص شمال ایران محیط های پرورشی و زیستگاه های خوبی به منظور زندگی زالوهای پزشکی وجود دارد. یکی از انواع زالو طبی که در اصل زیستگاه اولیه آن ایران است زالو اروینتالیس نام دارد. این جاندار از لحاظ تعداد آنزیم همچنین اثرگذاری آنزیمها در رتبه خوبی قرار دارد. آزمایشات انجام شده آنزیم های اورینتالیس را در حدود ۱۲۰ نوع گزارش می کند که در میان انواع زالوی طبی بسیار خوب است. می توان با استفاده از زالو مشکلات خونی که داروها از آن عاجز هستند را درمان نمود. تا کنون به جز سرطان بیشتر امراض با انواع زالوی طبی درمان شده اند.

فروش و خرید انواع زالو طبی

فروشگاه های زیادی به منظور خرید یا فروش انواع زالوی طبی در سایزهای مختلف در فضای مجازی وجود دارد. یکی از معتبر ترین این مراکز مرکز تخصصی زالو پلاس می باشد. زالو پلاس به صورت تخصصی در زمینه انواع زالو طبی و محصولات فرآوری شده آن فعالیت دارد. قیمت خرید و فروش انواع زالوی طبی در این مرکز نسبت به دیگر فروشگاه ها تقریبا مناسب تر است. می توانید با تحقیقات در این زمینه خرید ی مناسب را تجربه نمایید.


از طریق شماره تماس زیر می توانید با ما در ارتباط باشید.
عرضه کننده : کریمی
شماره موبایل: ۰۹۱۳۱۰۸۹۰۲۰
پست الکترونیکی: info@zaloplus.ir
مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *