زالو چیست و چگونه زالودرمانی انجام می شود

زالو چیست و چگونه زالودرمانی انجام می شود

زالو چیست ؟

شاید به دلایل مختلفی که طی سالهای اخیر جامعه ایرانی از روش های درمانی سنتی دور مانده است و اطلاعاتی در مورد آن نداشته افراد زیادی اطلاعا نداشته باشد که زالو چیست و چه مصارفی می تواند داشته باشد؟ در گذشته ایران و تاریخ تمدن کشورمان که بنگریم خواهیم دید که حکیمان بزرگی همچون ابوعلی سینا و حکیم جرجانی از این جاندار در اسناد خود یاد کرده اند. البته تاریخ دقیق از زمان بکار بردن این جاندار به منظور درمان امراض برای انسان وجود ندارد. اما ایران از جمله کشورهایی بوده که پیشتاز در مصرف زالوی طبی به منظور مداوای امراض مختلف و محدود بهره گیری می کرده است. امروزه بیش از پیش به این جاندار توجه می شود و تقریبا بیشتر افراد می دانند که زالو چیست و چه کاربردی دارد.

استفاده از زالوی طبی در زالودرمانی

فرض بر اینکه بیشتر افراد نمی دانند زالو چیست و مصارفی که می توان از آن انجام داد تا چه حد گسترده است این متن سعی بر آن دارد که این جراح کوچک را به جامعه معرفی نماید. زالوها از خانواده کرم های حلقوی است که تا کنون بیش از ۶۵۰ گونه از آن در سراسر دنیا کشف و ثبت شده. در این بین تعداد محدودی از آنها را می توان به منظور درمان امراض مورد استفاده قرار داد که یکی از بهترین گونه های آن بومی ایران است و طرفداران زیادی بین درمانگران دارد. نام علمی این زالوی طبی هیرودو اورینتالیس است و بیشتر در نواحی شمال غرب کشور یافت می شود. در گذشته به دلیل وفور آب و اطلاعات در مورد زالو طبی استفاده از این جاندار در کوچه و بازار ایران رواج عادی داشته است.

زالو چیست

خرید بهترین نوع زالوی طبی

تا اینجای کار به صورت تقریبی دانستیم که زالوی طبی موجودی است که می تواند فواید زیادی برای انسان داشته باشد و درمان امراض خونی را به خوبی برای انسان انجام خواهد داد. اما به چه صورت می توان زالوهای مرغوب با کیفیت و سالم را برای انجام زالودرمانی تهیه کرد؟ ممکن است شما زالویی که بیمار است را مصرف کنید و به مشکلات و عوارض پس از زالودرمانی دچار شوید. پس بهتر است برای خرید زالوی طبی از طریق مراکز معتبر اقدام نمایید. مرکز تخصصی زالو پلاس به صورت تخصصی در زمینه انواع زالوهای طبی در سایز و نژادهای مختلف فعالیت دارد. می توانید برای تهیه بهترین نوع و مرغوب ترین گونه این جاندار با نمیانده ما در ارتباط باشید.


از طریق شماره تماس زیر می توانید با ما در ارتباط باشید.
عرضه کننده : کریمی
شماره موبایل: ۰۹۱۳۱۰۸۹۰۲۰
پست الکترونیکی: info@zaloplus.ir
مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *