شناخت انواع زالو طبی در ایران

شناخت انواع زالو طبی در ایران

شناخت انواع زالو طبی

شناخت انواع زالو طبی

زالوهای طبی واقعا جذاب هستند. آنها برای اینکه بتوانند به طعمه متصل شوند از مکنده هایی بسیار قوی استفاده می کنند. برای شناخت انواع زالو طبی بایستی مطالعات وسیعی داشت تا بتوان خصوصیات و رفتار آنها را به خوبی درک کرد. ۳ نژاد از انواع زالوهای طبی که در سراسر دنیا نیز محدود می باشند در ایران یافت می شود. شناخت انواع زالو طبی در ایران را می توان از روی نام آنها تشخیص داد. زالوهای هیرودومدیسینالیس، هیرودو وربانا و هیرودو اورینتالیس این سه گونه می باشند. نژاد سوم را می توان مختص به ایران دانست چرا که زیستگاه اصلی آن شمال غرب کشور عزیزمان می باشد.

شناخت انواع زالو طبی از روی رنگ بندی

این سه نژاد از زالوهای موجود در ایران به طور تقریبی از یک میران آنزیم و تاثیر گذاری برخوردار هستند. برای افراد تازه کار در زمینه زالو شناخت انواع زالو طبی کاری دشوار است. اما می توان از روی خصوصیات بدن و رنگبندی آنها تشخیص داد که چه نوع زالویی در اختیار شما است. در اصل زالوها را با رنگ سبز زیتونی یا قهوه ای و یا صدری می شناسند. رنگ این جانداران بسیار زیاد به محیط زندگی و شرایط تغذیه بستگی دارد. اما اگر رنگهای نزدیک به این رنگبندی نیز ملاحظه کردید جای نگرانی نخواهد بود. اصلی ترین راه شناخت انواع زالو طبی از روی رنگ خصیصیه های زیر شکم آنها می باشد.

فروش بهترین نمونه از زالوی طبی اورینتالیس

امکان دارد در زمان خرید حساسیت زیادی برای خرید زالو ها انجام دهید. بهتر است علم شناخت انواع زالو طبی را داشته باشید تا بتوانید زالوی مرغوب و با کیفیت خریداری نمایید. بهترین گونه ای که در ایران وجود دارد از لحاظ کیفیت زالو اورینتالیس می باشد. این زالو از لحاظ رنگ تفاوت زیادی با مدیسینالیس ندارد. تنها تفاوت چشمگیر آن تفاوت رنگ لکه ها در زیر شکم است. لکه هایی کوچک به رنگ روشن با زیر شکمی تیره تر از نژاد های دیگر.


از طریق شماره تماس زیر می توانید با ما در ارتباط باشید.
عرضه کننده : کریمی
شماره موبایل: ۰۹۱۳۱۰۸۹۰۲۰
پست الکترونیکی: info@zaloplus.ir
مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *