طول عمر زالو طبی چند سال می باشد

طول عمر زالو طبی چند سال می باشد

طول عمر زالو طبی

به طور تقریبی ی توان گفت طول عمر زالو طبی چیزی در حدود ۱۰ سال است. در این مدت از زمان لارو تا بلوغ روندی طی خواهد شد که در هر کدام از آنها زالو نیازمند نگهداری خاص است. پس باید گفت درست است که طول عمر زالوی طبی نسبتا زیاد است اما نمی توان حتی آنرا به مدت یک هفته نیز از نظر زنده ماندن تضمین نمود. این بدان معناست که بایستی در نگهداری زالو طبی نهایت دقت را به خرج داد تا مشکلی برای زالوها به وجود نیاید. در میانه طول عمر زالو زمانی هست که امکان زاد و ولد وجود دارد و این جاندار می تواند تا چندین برابر از نوع خود تکثیر نماید. به همین خاطر امکان پرورش و تولید زالوی طبی در تعداد انبوه همیشه وجود خواهد داشت.

پرورش زالو طبی در فارم پرورشی

همانطور که اشاره شد به دلیل طول عمر زالو و امکان تولید و تکثیر انبوه می توان در محیط های پرورشگاهی از این جاندار استفاده کرد و به سود اقتصادی رسید. اما برای انجام این کار بایستی شرایطی را فراهم نمود و اصولی را رعایت کرد. چونکه زالوهای طبی اغلب آبزی هستند مهمترین عامل که باعث افزایش طول عمر زالو طبی نیز می گردد وجود آب مناسب برای زندگی این جاندار می باشد. همچنین کاهش استرس ها نیز بایستی مد نظر قرار داده شود. در مراحله بعدی غذادهی به زالوی طبی در محیط پرورش گاهی و نوعی غذایی که به آن داده می شود اهمیت بسیار زیادی دارد. با رعایت نمودن این اصول به بهترین پرورش دهنده زالوی طبی تبدیل خواهید شد.طول عمر زالو

نسبت قیمت و طول عمر زالو طبی

طول عمر زالو نیز ارتباط مستقیم به قیمت آن دارد. به عنوان مثال لاروی که تازه متولد شده است قیمتی بسیار پایین تر از سایز مولد دارد. در بین سایز های مولد و لارو می توان از اندازه های دیگر از جمله سوزنی، کبریتی، آرایشی، طبی و پیش مولد نیز نام برد. هر کدام از این اندازه ها در طب سنتی برای موارد درمانی ویژه ای مورد استفاده قرار می گیرند. اما در کل خواصی که این جاندار به بدن انسان منتقل می نماید بسیار بیشتر از قیمتی است که در ایران عرضه می گردد. همین نژاد از این جاندار را اگر در اروپا بخواهید تهیه نمایید بایستی مبلغی معادل ۳ الی ۴ دلار بابت آن پرداخت نمایید. اما شما می توانید با بهترین قیمت و کیفیت بالا این جاندار را در تعداد نامحدود از طریق زالو پلاس تهیه نمایید.


از طریق شماره تماس زیر می توانید با ما در ارتباط باشید.
عرضه کننده :  کریمی
شماره موبایل: ۰۹۱۳۱۰۸۹۰۲۰
پست الکترونیکی: info@zaloplus.ir
مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *