انواع زالوها برای تکثیر و تولید در ایران

انواع زالوها برای تکثیر و تولید در ایران

انواع زالوها برای تولید در ایران

پرورش آبزیان را ی توان در کشور ایران انجام داد و دلیل آن وجود اقلیم های آب و هوایی مناسب در کشور می باشد. اما در میان تمامی آبزیانی که می توان در محیط و شرایط آزمایشگاهی آنها را به تولید یا تکثیر انبوه رسانید زالوی طبی به سرمایه کمتری نیاز دارد. همچنین تجهیزاتی که برای تولید زالوی طبی نیاز است بسیار ابتدایی هستند. اما انواع زالوها قابل تولید نمی باشند و فقط تعداد محدودی از آنها که طبی نامیده می وند را می تواند پرورش داد. انواع زالوها که طبی خوانده می شوند و امکان پرورش در محیط خانگی را نیز دارا هستند با نام های علمی هیرودومدیسینالیس، هیرودو اورینتالیس و هیرودو وربانا شناسایی می کنند.

خرید انواع زالوها برای تولید یا مصرف

همانطور که اشاره شد در میان انواع زالوها تعداد محدودی از آنها برای تولید بکار می روند. تحقیقات علمی ثابت کرده است که آنزیم های این جاندار برای درمان امراض مختلف کاربرد دارد. در کشور های اروپایی و پیشرفته از این جاندار در هنگام عملهای جراحی نیز استفاده می شود. بهتر است برای خرید انواع زالوها در سایز و نژاد های مختلف از طریق مرکزی معتبر اقدام نمایید. مرکز تخصصی زالو پلاس بر روی این جاندار تحقیقاتی داشته و توانسته است بهترین نوع آن با سایزهای متفاوت برای مصارف درمانی به بازار ارائه نماید. قیمت این جاندار از طریق این مرکز قابل استعلام است.انواع زالوها

خواص بیشمار زالوی طبی

از جمله خواص زالو طبی آن است که در موارد بسیاری توانسته است بیماران را از مشکلات حاد نجات دهد. به عنوان مثال افرادی که مشکلات قلب و عروق دارند با پشت سر گذاشتن چند دوره زالو درمانی بهترین نتیجه را دریافت نمایند. بیش از ۱۰۰ نوع آنزیم پروتئینی مفید در بزاق زالو طبی وجود دارد که سبب می گردد گردش خون در عروق به سهولت انجام پذیرد. همچنین لخته های خونی توسط آنزیمی به نام هیرودین از بین می روند و باعث می شود که رگها گشادتر شوند. پس در نتیجه انجام زالو درمانی به جای انجام عمل های دردناک پزشکی نوین جایگزین بسیار خوبی است. می توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر با نماینده ما در ارتباط باشید.


از طریق شماره تماس زیر می توانید با ما در ارتباط باشید.
عرضه کننده : کریمی
شماره موبایل: ۰۹۱۳۱۰۸۹۰۲۰
پست الکترونیکی: info@zaloplus.ir
مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *