خریداری زالو طبی از طریق فروشنده تخصصی

خریداری زالو طبی از طریق فروشنده تخصصی

خریداری زالو طبی

خریداری زالو طبی در بازار ایران

موارد مصرف زالوی طبی در طب سنتی ایرانی و کتب بزرگان طبابت ایرانی ذکر شده است.بیشتری مورد مصرف زالوی طبی در مشکلات خون است. گرفتگی عروق و سکته های قلبی یا مغزی را به راحتی می توان با زالوی طبی مداوا نمود. اما برای اینکه بتوان این جاندار را با کیفیت بالا و قیمت مناسب تهیه نمود بایستی چه کرد؟ بهترین کار این است که خریداری زالو طبی را از مرکزی معتبر انجام دهید تا از سالم بودن زالو نیز اطمینان داشته باشد. زالو پلاس به صورت تخصصی در زمینه زالو فعالیت می نماید و این جاندار را در سایز و نژادهای مختلف به بازار عرضه می نماید. علاوه بر زنده این جاندار محصولات دیگری نظیر روغن و پودر آن نیز در مرکز تخصصی زالوی ایران موجود می باشد.

قیمت خریداری زالو طبی

همانطور که می دانید مراکز زیادی به منظور خریداری زالو طبی در فضای مجازی وجود دارد که بعضا خریداران را سر در گم خواهد کرد. قیمت واقعی این جاندار تا کنون در ایران ارئه نشده است و در کشور های خارجی ارزش بیشتری برای زالوها قائل هستند. اکنون قیمت هر عدد از این جاندار در ایران تقریبا یک چهارم آن در اروپا می باشد که بسیار تاسف آور است. البته نه اینکه این قیمت غیر واقعی باشد بلکه باید گفت قیمت خریداری زالو طبی نسبت به خواصی که به بدن انسان منتقل می کند در اروپا هم کم است. برای یک عمل جراحی دردناک با دوران نقاهت طولانی و طول درمان و عوارض هزینه های چه بسا بیشتر از زالودرمانی بایستی پرداخته شود. اما با روشی کاملا طبیعی درمان مشکلات قلب و عروق انجام می شود.

عملکرد بزاق زالوی طبی

در اصل عملیاتی که بزاق این جاندار انجام می دهد به دلیل وجود بیش از ۱۰۰ نوع آنزیم پروتئینی در ساختار بزاق آن است. این آنزیمها خواص فراوانی دارند که اصلی ترین آنها ضدانعقادی بودنشان است. هیرودین و هیستامین دو نوع از معروفترین آنزیمهای ضد انعقاد بسیار قوی طبیعی می باشند که فقط و فقط در بزاق زالوی طبی وجود دارند. به عنوان مثال برای بازگشایی یک رگ مسدود شده در هر نقطه بدن باید از دستگاههای پزشکی استفاده شود. زمان زیادی صرف درمان و طول درمان آن می شود. در نهایت به دلیل عمل جراحی سختی که انجام می گردد بیمار از انجام برخی فعالیت ها محروم می شود. اما آنزیمهای ذکر شده به راحتی هرچه تمامتر راه را باز کرده تا خون به آسانی و با حالت طبیعی در رگها به گردش در بیاید.


از طریق شماره تماس زیر می توانید با ما در ارتباط باشید.
عرضه کننده : کریمی
شماره موبایل: ۰۹۱۳۱۰۸۹۰۲۰
پست الکترونیکی: info@zaloplus.ir
مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *