خرید زالو طبی اورینتالیس ایرانی با بهترین قیمت

خرید زالو طبی اورینتالیس ایرانی با بهترین قیمت

زالو طبی اورینتالیس

معرفی انواع زالو طبی

بیش از ۶۵۰ گونه از زالوها در سراسر دنیا زندگی می کنند که بیشتر آنها در مکان های مرطوب و آبی زندگی زیستگاه دارند. البته بعضی زالوها در خشکی نیز زندگی می کنند. اما در این میان تعداد اندکی برای مصارف درمانی قابل استفاده هستند که حدود ۱۵ گونه می شود. در این میان ۳ نژاد هیرودومدیسینالیس، هیرودو وربانا و زالو طبی اورینتالیس از بقیه معروف تر هستند. دلیل این معروفیت زالوهی پزشکی وجود آنزیمهای پروتئینی درمانی در بزاق آنها می باشد. زالو طبی اورینتالیس با بیشترین تعداد آنزیم همچنین اثرگذاری بالا برترین نژاد زالوهای ایران است.

زالو طبی اورینتالیس

زالو طبی اورینتالیس با رنگی تقریبا مشابه ۲ نژاد طبی دیگر در ایران به خصوص شمال کشور زیستگاه دارد. اما بسیاری از نقاط مانند استان های جنوبی هم از این زالو موجود دارند. رنگ زالو طبی اورینتالیس سبز تیره یا صدری همچنین قهوه نیز دیده می شود که بیشتر با لکه های زیر شکم آنرا شناسایی می کنند. دو خط نارنجی کمرنگ در اطراف بدن آن به صورت طولی کشیده شده که یکی دیگر از علائم شناخت این جاندار است. در بررسی های به عمل آمده اثبات شده که زالوی طبی اورینتالیس بیش از ۱۰۰ نوع آنزیم پروتئینی فعال به منظور درمان به بدن شخص بیمار تزریق می نماید. معروف ترین این آنزیمها که در نامگذاری نیز تاثیر داشته هیرودین است.

فروش و خرید زالو طبی اورینتالیس

زالو پلاس برای عرضه بهترین نمونه از زالو طبی در ایران به خریداران گرامی فعالیتت می نماید. این مرکز علاوه بر عرضه محصولات زالو طبی سایز های مختلفی از این جاندار را نیز با قیمت مناسل و کیفیت بالا در هر فصل از سال ارائه می نماید. شما عزیزان می توانید به منظور خرید یا فروش زالو طبی با قیمت مناسب از طریق زالو پلاس و نماینده این سایت اقدام نموده پس از استعلام قیمت محصول خود را در محل تحویل بگیرید. فروش و خرید به صورت اینترنتی سبب می گردد بسیاری از هزینه ها کاسته شده در نتیجه قیمتی که به خریدار عرضه می گردد بهترین قیمت ممکن باشد.


از طریق شماره تماس زیر می توانید با ما در ارتباط باشید.
عرضه کننده : کریمی
شماره موبایل: ۰۹۱۳۱۰۸۹۰۲۰
پست الکترونیکی: info@zaloplus.ir
مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *