خرید لارو زالو طبی با قیمت عالی

خرید لارو زالو طبی با قیمت عالی

خرید لارو زالو با قیمت مناسب

برای پرورش زالو طبی برخی افراد از لارو زالو طبی شروع به کار می کنند. خرید لارو زالو طبی می تواند یکی از دغدغه های این افراد باشد. زیرا در بازار قیمت های مختلفی از این سایز زالوها ارائه می شود. در فصول مختلف مثل زمستان یا تابستان قیمت خرید لارو زالو طبی با کاهش یا افزایش شدیدی روبرو می شود. بهتر است اگر به منظور پرورش زالوی طبی قصد خرید لارو زالو طبی را انجام دهید در اواخر بهار اقدام به این کار کنید. زیرا هم قیمت مناسب تری دارد و هم می توان در زمانی که زالوهای طبی به سایز مناسب می رسند با قیمت مناسب آنها را به فروش رسانید.

چگونگی خرید لارو زالو طبی در ایران

در بیشتر کشورهای اروپایی به منظور خرید و فروش انواع زالوها و همچنین خرید لارو زالو طبی از مقیاس وزن استفاده می کنند. اما در ایران برای فروش یا خرید لارو زالو طبی از مقیاس تعداد استفاده می کنند. البته تعداد بسیار دقیقتر از وزن است و درصد خطای کمتری در خرید و فروش خواهد داشت. ولی قیمتی که برای معامله به صورت تعدادی مشخص می شود بعضا تا حدود بسیاری با قیمت اصلی تفاوت دارد که ارزان یا گرانتر خواهد شد. شما می توانید به منظور تهیه انواع زالوهای مرغوب با کیفیت بالا از طریق سایت تخصصی زالوی طبی ایران با نام زالو پلاس اقدام نمایید.

خرید لارو زالو

تعداد لارو در هر کوکون

زمانی که زالوهای مولد تخم گذاری و اقدام به ساختن کوکون می کنند در هر کدام از کوکونها تعدادی لارو به وجود می آدی. پس از باز شدن هر لارو زالوی طبی تعداد دقیق آن مشخص خواهد شد. اما به طور تقریبی و میانگین در حدود ۱۲ عدد لارو زالوی طبی در یک کوکون وجود دارد. به عنوان یک پرورش دهنده بایستی امار دقیقی از تولیدات خود داشته باشید تابتوانید میزان سود یا زیان خود را مورد بررسی قرار دهید.


از طریق شماره تماس زیر می توانید با ما در ارتباط باشید.
عرضه کننده : کریمی
شماره موبایل: ۰۹۱۳۱۰۸۹۰۲۰
پست الکترونیکی: info@zaloplus.ir
مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۲ دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است

 1. مانتو تونیک سایز بزرگ
  ۶:۲۸ ۱۳۹۶/۰۹/۱۳

  تو زمینه ای که فعالیت میکنید جزو بهترین سایت ها هستید.

  • علی کریمی
   ۷:۲۲ ۱۳۹۶/۰۹/۱۳

   درود بر شما …
   این نظر لطف شماست و وظیفه ما اطلاعا و خدمت رسانی با کیفیت هرچه بیشتر …